Pokemon Go: Czy dostajesz Mega Gengar Shiny?

Dowiedz się, jak zdobyć błyszczącego Gengara w Pokemon Go i dodaj to widmowe stworzenie do swojej kolekcji. Błyszczący Gengar Mega to atrakcyjna odmiana o białym wyglądzie i czarnych oczach, a także żółtym trzecim oku na głowie. Różni się od standardowego błyszczącego kształtu, który znamy i kochamy, i uderzająco różni się od klasycznego wyglądu Gengara, ten jest zdecydowanie warty kolekcjonowania. W tym artykule powiemy ci, jak zdobyć błyszczącego Gengara w Pokemon Go.

Jak złapać błyszczącego Gengara

Aby zdobyć błyszczącego Gengara, najbardziej oczywistą metodą byłoby zaczekanie na wydarzenie społeczności z udziałem tego upiornego stworzenia. Jeśli jednak jesteś niecierpliwy, istnieją inne sposoby, aby to osiągnąć.

1. Zbierz Mega Energię

Aby ewoluować w Mega formę, będziesz potrzebować Mega Energii. Megaenergia to zasób, który można zdobyć na różne sposoby, w tym uczestnicząc w rajdach, wypełniając specjalne cele badawcze i wypełniając cele badań terenowych. Gromadząc Mega Energię, zwiększasz również swoje szanse na zdobycie błyskotki.

2. Skoncentruj się na polowaniu na shinies

Jeśli znajdziesz błyszczącego Gastly’ego, możesz zdobyć swojego błyszczącego Mega Gengara. Aby osiągnąć ten cel, skup się na polowaniu na shinies. Oznacza to po prostu łapanie Gastly’ego lub Pokémona z jego linii ewolucji tak często, jak to możliwe, dopóki nie napotkasz błyszczącego. Wydarzenia mogą ułatwić to zadanie, ale twój błyszczący współczynnik zawsze ci pomoże, więc każda okazja do złapania błyszczącego Gastly’ego jest całkiem uzasadniona.

3. Wykonaj Mega Ewolucję

Po schwytaniu błyszczącego Gastly’ego nadszedł czas na wykonanie Mega Ewolucji. Do tego będziesz potrzebować kilkuset Mega Energii. Mega Raidy, jeśli jeszcze nie zdobyłeś swojego błyszczącego Pokemona, to świetna okazja do znalezienia błyszczącego Pokemona. Więc jeśli chcesz złapać dwa Pokemony za jednym zamachem, weź udział w jak największej liczbie Mega Raidów, aby było to łatwiejsze.

Uczestnicząc w rajdzie z konkretnym Pokémonem, znacznie zwiększasz swoje szanse na spotkanie błyszczącego. Na przykład, jeśli chcesz znaleźć błyszczącego Gengara, rajdy dają 30 szans na zdobycie błyszczącego. Więc jeśli masz grupę przyjaciół, z którymi możesz się połączyć, zbierz ich razem, aby wyruszyć na zewnątrz, by zmierzyć się z armią Gengar w Pokemon Go.

Źródło: www.gamepur.com