Pokemon GO Aquatic Paradise 2024: Wszystkie zadania i nagrody

Pokemon GO Aquatic Paradise 2024: Wydarzenie oferuje badania terenowe i badania czasowe wędrujących kałuż. Obydwa zadania badawcze nagradzają kilkoma przedmiotami w grze i spotkaniami Pokemonów z prawdopodobieństwem lśnienia. Shiny Ducklett i Shiny Swanna również zadebiutują na tym wydarzeniu.

Wodny raj 2024 – wszystkie zadania badawcze w terenie i nagrody

Wydarzenie Aquatic Paradise rozpoczyna się w sobotę, 6 lipca 2024 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego i trwa do wtorku, 9 lipca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego. Oprócz dwóch zadań badawczych istnieje wyzwanie zbierania z wieloma nagrodami. Otrzymujesz także bonusy, które obejmują pojawienie się ekskluzywnego Pokémona Incense w Pokémon GO, zwiększoną szansę na spotkanie wyróżnionego Pokémona dzięki Incense oraz podwójne XP za złapanie dowolnego Pokémona podczas wydarzenia. To powiedziawszy, w tym przewodniku szczegółowo opisano wszystkie zadania badawcze Aquatic Paradise 2024, wyzwania związane ze zbieraniem i związane z nimi nagrody.

Pokemon GO Aquatic Paradise – wszystkie zadania badawcze w terenie i nagrody

Badania terenowe Pokemon GO Aquatic Paradise obejmują 4 zadania z różnymi możliwymi nagrodami. Zadania obejmują łapanie kaczki, łapanie licznych potworów typu wodnego i nie tylko.

Zadanie badawcze w terenie Możliwe nagrody

Złap Ducklett Corphish Spotkanie (dostępne w połysku) Spotkanie Finneon (dostępne w połysku) Frillish Spotkanie (kobieta) (dostępne w połysku)
Złap 5 Pokemonów typu wodnego Stardust ×500 Super Ball ×5
Przeglądaj 1 km rzadkich cukierków ×1
Przeglądaj 3 km Poznaj Clamperla

Wandering Waddles Pokemon GO – wszystkie zadania badawcze i nagrody w określonym czasie

Wyszukiwanie czasowe Wandering Waddles będzie dostępne za 1,99 USD (lub lokalną równowartość). Te badania czasowe wygasają, więc należy je ukończyć przed wtorkiem, 9 lipca 2024 r., o 20:00 czasu lokalnego. Chociaż możesz kupować i podarować bilety znajomym Pokémon GO na poziomie Great Friends lub wyższym, pamiętaj, że bilety nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów i warunków użytkowania) i nie można ich kupić za PokéCoins.

2024 Wędrujące Waddles – Etap pierwszy Nagroda za zadanie badawcze w określonym czasie Użyj kadzidła Spotkanie z Kaczątkiem Złap 20 Kadzidełek Pokemonów typu wodnego ×2 Złap 40 Spotkań Pokemonów typu wodnego Zdobądź 5000 XP Rzadkie Cukierki ×4 Zdobądź 10 000 XP Spotkanie z Kaczkami Eksploruj 1km Jajko Szczęście ×1 Odkryj 3 km Spotkanie z kaczątkiem Nagroda za ukończenie Spotkania z kaczątkami Szczęśliwe jajko ×3 Cukierki ze spotkania z kaczątkami ×20

Pokemon GO Wandering Waddles: wyzwanie związane ze zbieraniem i nagrody

Oprócz zadań badawczych możesz wziąć udział w wyzwaniu zbierania Wędrujących Waddles i zdobyć nagrody. Wydarzenie obejmuje kilka potworów do złapania, a na koniec otrzymasz przedmioty Pokémon GO i spotkanie z Ducklettem.

Źródło: gamerant.com