Pokémon GO: Angry Gamers śmieją się z niesamowitej skrzyni do przechowywania

Gracze Pokemon GO czują się zwiedzeni nazwą jednego ze skrzynek z przedmiotami w grze, ze względu na jego chwytliwą nazwę.

Zwodnicze pudełko do przechowywania

Pomimo swojej nazwy, „Great Storage Box” nie rozwiąże niczyich problemów z przechowywaniem, ponieważ zawartość pudełka jest raczej myląca, ponieważ zawiera tylko jedną opcję przechowywania.

Użytkownik Reddita, MaceArmani, wyraził swoje niezadowolenie z zawartości pudełka, które nie zgadzało się z jego imieniem i nazwiskiem. Obok zdjęcia Wielkiego Skrzynia i jego zawartości napisał: „A nagroda za pudełko z najbardziej chwytliwą nazwą trafia do…”

Pudełko, które można kupić za 675 PokéCoins, zawiera trzy przepustki bojowe premium, trzy superinkubatory i tylko jeden przedmiot do przechowywania Pokémonów.

Chociaż samo pudełko jest interesujące pod względem stosunku jakości do ceny, gdyż poszczególne przedmioty kosztują ponad 1000 monet każdy, nazwa z pewnością wprowadza w błąd, biorąc pod uwagę, że większość wartości znajduje się w Super Inkubatorach, które zwykle kosztują 200 sztuk każdy.

Wściekłość użytkowników Reddita

Wielu komentatorów postu u/MaceArmaniego zgodziło się, że pudełko miało chwytliwą nazwę.

Jeden z użytkowników powiedział: „Widzisz, to jest Great Storage Box, ponieważ wypełnia twoje miejsce do przechowywania… Co jeszcze może to oznaczać? »

Inny użytkownik dodał: „Pole„ Kreskowanie ”to także żart. Dobra wartość ze względu na zawartość, ale bardzo myląca” – odnosząc się do jednego z niedawno wystawionych na sprzedaż pudełek z grą, które najwyraźniej zawierało 1 normalny inkubator, 3 przepustki rajdowe i kilka mikstur.

Inni użytkownicy szybko stanęli w obronie pudełka, twierdząc, że pomimo swojej nazwy prezentuje się nieźle.

„Szczerze mówiąc, to pudełko jest dla mnie bardzo interesujące, ponieważ potrzebuję tych 3 rzeczy” – powiedział jeden z graczy, a inny powiedział: „Jeśli szukasz miejsca do przechowywania i inkubatorów, to dobra oferta, prawda? A może czegoś mi brakuje…”

Źródło: www.ggrecon.com