Po dwóch latach wydarzenie Pokémon GO z okazji Dnia Kadzidła powraca z udziałem Carvanhy

Dni Kadzidła w Pokémon GO zawsze są czymś, na co warto czekać, prawda? Dla tych, którzy mogą być nowicjuszami w grze lub potrzebują szybkiego odświeżenia wiedzy, Dni Kadzidła to specjalne wydarzenia, podczas których użycie Kadzidła jest złotym biletem na przyciągnięcie wielu polecanych Pokémonów.

Poprzednie Dni Kadzidła:

19 kwietnia 2020 roku przyszła kolej na Sentreta.

17 maja 2020 roku przyszła kolej na Carvanhę.

24 stycznia 2021 roku przyszła kolej na Mareepa.

14 marca 2021 roku przyszła kolej na Belduma.

5 grudnia 2021 roku przyszła kolej na Swinuba.

Co czeka nas w następnym Dniu Kadzidła? Kopalnie danych wykonały swoją pracę i odkryły pewne wskazówki, że Niantic i Pokémon GO coś knują: szykuje się kolejny Dzień Kadzidła. Ale trzymaj swoje Ponyty, bo zaczyna się robić ciekawie. Wydobyty tekst wspomina Carvanhę, Pokémona, który został już wyróżniony.

Teorie w obiegu:

Naprawianie błędów z przeszłości: Doniesienia z Australii i Nowej Zelandii sugerują, że na pierwszym wydarzeniu nie było genialnej wersji Carvanhy. Czy Niantic przygotowuje nowy początek?

Nazwy kodowe mogą wprowadzać w błąd: kryptonim Carvanhy może być po prostu substytutem, a prezentowany Pokémon może być niespodzianką.

Krążą plotki, a na ulicach społeczności Pokémon krążą plotki, że jeśli Carvanha ponownie zostanie bohaterką wydarzenia, będziesz chciał wyczyścić swój harmonogram na 21 października 2023 r. Pamiętaj, że nic nie jest jeszcze pewne, więc przygotujcie kadzidełka i Poké Balle na oficjalne ogłoszenie.

Górnicy zgłosili również aktywację obsługi języka hindi. Widać, że Pokémon GO poszerza swoją międzynarodową społeczność. To również rzuca światło na cel tego tajemniczego tweeta z konta Pokémon GO India na Twitterze.

Co się dzieje ? 🔍🧐
Trenerzy w Indiach, bądźcie czujni, aby dowiedzieć się, co się wydarzy. pic.twitter.com/NT0PaaPXxB
– Pokémon GO Indie (@PokemonGoAppIN) 14 września 2023 r

Proszę bardzo, Trenerzy, miejcie oczy szeroko otwarte i przygotujcie kadzidło.

Źródło: www.futuregamereleases.com