Pierwszy błyszczący szkarłatny i fioletowy Pokémon GO: epicki nowy dodatek

Nie możesz tego przegapić! Gra Pokemon GO powraca z nową aktualizacją, która zachwyci graczy. Rzeczywiście, po miesiącach oczekiwań programiści w końcu dodali błyszczącą i żywą wersję popularnego Lechonka. Przygotuj się na polowanie i złap nowego, upragnionego Pokémona!

Lechonk błyszczy w Pokemon GO

Jest tam i och, jest wspaniale. Świnia naszych marzeń, Lechonk, pojawiła się w Pokemon GO, ale z całkiem smaczną nową warstwą farby – wreszcie jest jej błyszcząca wersja.

Podczas gdy błyszczące Pokémony można było znaleźć w dowolnym miejscu w głównych grach, Pokemon GO było znacznie bardziej skąpe, jeśli chodzi o pokazywanie tych rzadkich wersji małych stworzeń. Teraz wygląda na to, że pierwszy Pokémon z regionu Paldea z wariantem Błyszczącym przybył w postaci Lechonka i jego ewolucji Oinkologne.

Jasnoróżowa świnia została dodana do gry w ramach wydarzenia Paldean Adventure, które wprowadza również Srigatito, Fuecoco i Quaxly. To duże zwycięstwo zawodników, choć Lechonk jako jedyny w grupie ma błyszczący wariant.

Kiedy mogę złapać Błyszczącego Lechonka?

Jeśli chcesz zdobyć Błyszczącego Lechonka, będziesz musiał mieć więcej szczęścia niż kiedykolwiek, aby znaleźć oryginalną wersję Pokémona. Możesz to zrobić, wykonując misje badawcze w terenie, wykluwając 7-kilometrowe jaja i po prostu odkrywając je na wolności podczas wydarzenia Paldean Adventure, które kończy się 10 września.

Uważaj na Oinkologne, które występuje zarówno w postaci męskiej, jak i żeńskiej i wymaga 50 cukierków Lechonk do ewolucji. Podobnie jak błyszczący Lechonk, błyszczący Oinkologne zamienił matową szarość na odrobinę różu.

Błyszczący Lechonk to obecnie dość rzadki widok i niektórzy gracze z pewnością będą sfrustrowani brakiem błyszczących wariantów starterów Gen IX. Jednakże nie byłoby zaskoczeniem powrót tych Pokémonów w przyszłości. Może to zająć trochę czasu, ale w końcu przekonasz się, że Twój Lechonk jest genialny. Zatem śmiało, złapcie ich, trenerzy!

Źródło: www.ggrecon.com