Październikowy przewodnik społeczności Pokémon GO: Timburr

Październik 2023 Dzień Społeczności Pokémon GO przedstawia Pokémona typu Walczącego, Timburra!

Data i godzina

Wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Timburra odbędzie się 15 października 2023 r. w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Gracze będą mieli tylko trzy godziny na złapanie jak największej liczby Timburrów!

Wydarzenia i bonusy

Główną atrakcją Dnia Społeczności Timburra jest to, że Timburr będzie pojawiał się znacznie częściej i będzie można uchwycić błyszczącą wersję Timburra. Jednak na tym wydarzeniu można odkryć znacznie więcej.

Oto wszystkie bonusy do gry, które będą aktywne podczas Dnia Społeczności Timburra:

– 3x więcej Stardust za każdego złapanego Pokémona

– 2x więcej Cukierków za każdego złapanego Pokémona

– 2x większa szansa na otrzymanie XL Cukierków podczas łapania Pokémonów (dla Trenerów na poziomie 31 i wyższym)

– Moduły przynęty aktywowane podczas wydarzenia będą działać przez trzy godziny

– Kadzidło aktywowane podczas wydarzenia będzie działać przez trzy godziny

– Niespodziewane spotkania podczas robienia zdjęć

– Istnieje możliwość wykonania dodatkowej wymiany specjalnej, maksymalnie na trzy wymiany w ciągu dnia (do godziny 22:00)

– Handel wymaga 50% mniej Gwiezdnego Pyłu (do 22:00)

Atak funkcji Conkeldurra

Jeśli ewoluujesz Gurdurra w Conkeldurra między 15:00 a 22:00 czasu lokalnego 15 października, twój Conkeldurr będzie miał wyróżniony atak Brutal Swing.

Brutal Swing to ekskluzywny ładowany atak typu Mrocznego, który zadaje 65 obrażeń we wszystkich walkach.

Po Dniu Społeczności Timburra będziesz musiał użyć Elitarnego Szybkiego Ataku CT, aby nauczyć Conkeldurra Brutalnego Zamachu.

Zadania badawcze i badania specjalne

Podczas Dnia Społeczności Timburra do wykonania będą ekskluzywne zadania związane z badaniami terenowymi, a także specjalne badania z okazji Dnia Społeczności, dostępne wyłącznie dla posiadaczy biletów na Muscle Memories.

Nagrody za zadania związane z badaniami terenowymi w ramach Dnia Społeczności Timburra obejmują spotkania z Timburrem, Super Balls i Hyper Balls.

Jeśli chodzi o specjalne badanie Muscle Memories, oferuje ono Gwiezdny pył, XP i spotkania z rodziną Timburra. Jednak to wyszukiwanie jest dostępne tylko dla graczy, którzy kupili bilet Muscle Memories za 1 dolara (lub równowartość w walucie lokalnej) w sklepie w grze.

Gwiezdne naloty

Po zakończeniu Dnia Społeczności Pokémon GO z Timburrem, Gurdurr, ewolucja Timburra, zostanie bossem rajdu. Te czterogwiazdkowe naloty odbędą się 15 października w godzinach od 17:00 do 22:00 czasu lokalnego.

Ponieważ jest to rajd z okazji Dnia Społeczności, nie będzie można w nim używać zdalnych karnetów rajdowych. Dodatkowo, wygranie najazdu na Gurdurra spowoduje pojawienie się Timburra w Sali na 30 minut.

Źródło: gamingintel.com