Ograniczone zadania badawcze w Pokémon GO „Mam twoje wsparcie” z nagrodami w postaci srebrnych jagód Pinap i rzadkich cukierków

Przygotujcie się, Trenerzy Pokémon GO, na nową, ekscytującą przygodę. Dzięki Waszym wspólnym osiągnięciom podczas Pokémon GO Fest 2023 nie tylko odblokowaliście bonusy wydarzenia „A Paldean Adventure”, ale także aktywowaliście zupełnie nowe wydarzenie, Ultra Unlock: Paldea.

Odblokowanie Paldea Ultra

Przygotujcie się od 10 września 2023 o 10:00 do 15 września 2023 o 20:00 czasu lokalnego na niezwykłą podróż pełną debiutów nowych Pokémonów, błyszczących Unownów, czasowych poszukiwań z udziałem Lechonka, bonusów kontynuowanych z poprzedniego wydarzenia, płatne badania w określonym czasie i „wielkie nagrody”.

Badania czasowe „Mam cię za plecami”: kroki, zadania i nagrody

Mam twoje plecy 1/1

Wyślij znajomym 9 prezentów: inkubator do jaj

Spacer 1 km: Pawmi

Użyj 9 Jagód, aby pomóc schwytać Pokémony: 10 Srebrnych Jagód Pinap

Spacer 3 km: Pawmi

Złap 9 różnych gatunków Pokémonów: 3 rzadkie cukierki

Nagrody: 921 Stardust, plecak Pawmi i 9210 XP

Uwaga: trwa odliczanie do tych czasowych badań, zadania należy ukończyć i odebrać nagrody do 15 września 2023 r. do godziny 20:00 czasu lokalnego.

Dodatkowo Trenerzy mają możliwość zakupu i podarowania biletów na to wydarzenie znajomym Pokémon GO, z którymi osiągnęli poziom przyjaźni Excellent Friends lub wyższy. Pamiętaj jednak, że zgodnie z Warunkami korzystania z usługi wszystkie zakupy, w tym prezenty, nie podlegają zwrotowi. Pokécoiny nie są akceptowane jako metoda płatności za te bilety.

Nie czekaj, ponieważ bilet czasowy będzie dostępny w sklepie w grze tylko do 14 września 2023 r., do godziny 20:00 czasu lokalnego. Po ukończeniu tych czasowych badań otrzymasz awatar plecaka Pawmi, zanim będzie on dostępny w sklepie w grze. Nie przegap tej okazji.

Źródło: www.futuregamereleases.com