Oferta specjalna dla członków Google Play Points Gold+ w Nowym Jorku

Punkty Google Play oferują teraz wyjątkowe korzyści użytkownikom Androida, umożliwiając im zdobywanie punktów za kupowanie płatnych aplikacji, filmów, książek lub elementów w grach, a także wypróbowywanie bezpłatnych gier i polecanych aplikacji. W maju ubiegłego roku Google ogłosił nowe korzyści dla tych, którzy wymieniają swoje punkty w grach, w tym ekskluzywny wcześniejszy dostęp do nowych gier, a także doświadczenia VIP podczas wydarzeń w grach i wydarzeń rozrywkowych. Dzisiaj Google współpracuje z Niantic i 100 Thieves, aby zaoferować członkom Play Points w domu lub w Nowym Jorku ekskluzywne korzyści, w tym specjalne nagrody za Pokemon Go. Nagrody te zadebiutowały podczas Pokemon Go Fest, który rozpoczął się w całym Nowym Jorku. Do zakończenia Pokémon GO Fest 2024: Global 14 lipca możesz:

Wymień swoje punkty na ekskluzywne wyszukiwania partnerów:

Wykorzystaj swoje punkty na ekskluzywne wyszukiwania partnerów, w tym na spotkanie z Pokémonem Ognistym Dzieciątkiem, Charcadetem, i szansę na zdobycie XP, Stardust i Inkubatora. Dostępne dla członków w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Brazylii i Korei Południowej.

Oglądaj transmisje na żywo 100 Thieves:

Oglądaj transmisje na żywo Valkyrae, Fuslie i innych podczas Pokémon GO Fest 2024: Nowy Jork. Członkowie Diamond, Platinum i Gold: wypatrujcie niespodzianek podczas transmisji.

Wymiana punktów na gadżety Pokémon GO Fest:

Wykorzystaj swoje punkty na zakup czapek, toreb i przypinek z oficjalnej kolekcji Pokémon GO Fest, do wyczerpania zapasów.

Odbierz punkty bonusowe:

Od 5 do 7 lipca zdobądź premię punktową, aby otrzymać 5X punktów za wszystko, co kupisz w Pokémon GO.

Aby wymienić swoje punkty na wyszukiwanie partnerów lub gadżety z Pokemon GO Fest i odebrać punkty dodatkowe, odwiedź karty Wykorzystaj i Zdobądź w aplikacji Play Points. Jeśli masz bilet na Pokemon Go Fest w Nowym Jorku, odwiedź obszar Google Play na Randall’s Island, aby odebrać nagrodę. Jeśli jesteś członkiem Gold+, otrzymasz dziką kartę, „przepustkę VIP” na ekskluzywne towary z kolekcji Pokémon x 100 Thieves, spotkania z twórcami 100 Thieves i nie tylko.

Członkowie Gold+ w Nowym Jorku mogą odwiedzać Google Store w Chelsea w sobotę (6 lipca) i niedzielę (7 lipca) od 11:00 do 14:00, aby kupić ubrania z kolekcji Pokémon x 100 Thieves. Pamiętaj, aby przybyć wcześnie, bo kto pierwszy, ten lepszy i do wyczerpania zapasów. Mówiąc o Pokemon Go Fest, możesz zaoszczędzić 5 USD i zapłacić tylko 9,99 USD za bilety. Skorzystaj z Play Pass, aby uzyskać zniżkę. Każdy bilet zapewnia dostęp do dwóch różnych wydarzeń: Park Experience w Randall’s Island Park i City Experience odbywający się we wszystkich pięciu gminach.

Źródło: www.phonearena.com