Odkryj wydarzenie Halloween Pokemon Go: nowe Pokemony, przedmioty dla Twojego awatara i wiele więcej!

Nie przegap tegorocznego wydarzenia Halloweenowego Pokémon Go!

Odkryj nowe Pokémony

Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części, część pierwsza rozpocznie się w czwartek, 19 października o godzinie 10:00. Zadebiutują dwa nowe Pokémony typu Duch z regionu Paldea: Greavard i Houndstone. Greavarda nie można znaleźć na wolności, ale pojawi się w trzygwiazdkowych rajdach i spotkaniach badawczych w określonym czasie. Podczas wydarzenia możesz także spotkać na wolności następujące Pokémony: Alolan Meowth, Drifloon, Ekans, Gastly, Haunter, Litwick, Misdreavous, Phantump, Poochyena, Sandygast, Shuppet, Spinarak i Zubat. Wszystkie te Pokémony są typu Dark, Poison lub Ghost, co czyni je odpowiednimi dodatkami na wydarzenie Halloween!

Bonus Halloweenowy w Pokémon Go

Oprócz nowych Pokémonów, to wydarzenie będzie oferować kilka dodatków o tematyce Halloween. Areny i PokéStopy zostaną udekorowane na sezon Halloween, a okna PokéStopów będą podświetlane Shuppet, Banette i Greavard. Jeśli chodzi o bonusy w grze, Halloween koncentruje się na słodyczach. Gracze otrzymają zatem więcej Cukierków i Cukierków XL, gdy wykonają świetne bułki z wartościami Nice, Super i Excellent. Wyklute jaja dadzą także więcej cukierków.

Ekskluzywne wyszukiwania czasowe

W sklepie Pokémon Go dostępne będą także dostępne wyłącznie w ramach wydarzenia badania czasowe, które można kupić za 5,00 USD. Te zaplanowane w czasie badania zapewnią graczom dodatkowe spotkania z Pokémonami związanymi z wydarzeniem, a także ekskluzywną nową pozę ducha dla ich awatara. Bilety badawcze na czas można kupić lub podarować innym graczom, ale nie można ich kupić za PokéCoins. Wyszukiwania czasowe muszą zostać zakończone do 31 października do godziny 20:00 i zostaną usunięte ze Sklepu na 24 godziny przed tą datą.

Nowe przedmioty w sklepie Pokémon Go

Graczom, którzy wolą używać PokéCoins, podczas wydarzenia sklep Pokémon Go zaoferuje nowe przedmioty do awatarów. Możesz przebrać się za Pokémona typu Duch za pomocą Maski Yamaska, Kostiumu Cofagrigusa, Głowy Cofagrigusa, Głowy Phantumpa i Peruki Greavarda. Przedmioty te pozostaną dostępne w sklepie po zakończeniu wydarzenia, ale ceny nie zostały jeszcze ujawnione. Możesz także znaleźć nowe i stare naklejki o tematyce Halloween, dostępne w sklepie jako prezenty od innych graczy lub poprzez rotację PokéStopów.

Halloweenowe wydarzenie Pokémon Go Part 1 potrwa do 26 października o godzinie 10:00. Czy jesteś podekscytowany tym wydarzeniem Pokémon Go? Czy podoba Ci się sposób, w jaki gra zbliża się do Halloween? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na Twitterze @Marcdachamp lub na Instagramie @Dachampgaming!

Źródło: komiks.com