Odkryj szczegóły Dnia Społeczności w lipcu 2024 r. w Pokémon Go

Dzień Społeczności w lipcu 2024 r. zbliża się wielkimi krokami i obiecuje wspaniałe niespodzianki dla fanów Pokémon Go. Oto, czego możesz się spodziewać po tym wydarzeniu:

Wydarzenie odbędzie się 21 lipca

Dzień Społeczności odbędzie się 21 lipca w godzinach 14:00–17:00 i będzie dotyczył Tynamo. Ten Pokémon EleFish będzie pojawiał się częściej na wolności, a niektórzy szczęśliwcy mogą nawet spotkać jego odmianę kolorystyczną. Rozwijając go, otrzymasz Elektrossa z szybkim atakiem Volt Switch.

Bonusowe bitwy rajdowe odbędą się po wydarzeniu

Oprócz tych spotkań, przez cały Dzień Społeczności dostępne będą bonusy: 2x Cukierki za każdego schwytanego Pokémona, aktywacja Modułów Przynęty i Kadzidła na trzy godziny oraz jaja, które wykluwają się w jednej czwartej zwykłej odległości. Specjalne środki zostaną również podjęte w przypadku wymian. Specjalna historia badawcza z okazji Dnia Społeczności daje ci szansę podjęcia ekskluzywnych zadań i zdobycia nagród za jedyne 1 dolara. Ponadto skorzystaj z czasowych badań oferujących cztery Kamienie Unova oraz badań terenowych z Gwiezdnym Pyłem, Super Kulami i spotkaniami do zdobycia.

Dostępna jest również lista kodów Pokémon Go, nie zapomnij z niej skorzystać!

Ciesz się dodatkowymi bitwami rajdowymi i złap Eelektrika!

Po zakończeniu wydarzenia dodatkowe naloty pozostaną aktywne do godziny 22:00. W tym czasie zmierz się z Eelektrikiem w czterogwiazdkowych rajdach. Jeśli go pokonasz, Tynamo pojawi się wokół tej areny na pół godziny. Nie zapomnij odwiedzić sklepu internetowego Pokémon Go, aby otrzymać jeden z ekskluzywnych pakietów.

Pobierz teraz Pokémon Go za darmo i nie przegap tego ekscytującego wydarzenia!

Źródło: www.pocketgamer.com