Odkryj Shiny Salamence podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go!

Fani Pokémon Go, na pewno będziecie chcieli zdobyć Shiny Salamence.

Klasyczny Dzień Społeczności dla fanów Pokemon Go

Podczas gdy marzec miał tylko jeden Dzień Społeczności, na który fani Pokémon Go mogli czekać, w kwietniu będą dwa: tradycyjny i Klasyczny Dzień Społeczności. Wraz z oficjalnym zakończeniem Dnia Społeczności Litten firma Niantic ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące kwietniowego wydarzenia. W niedzielę 7 kwietnia w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego odbędzie się klasyk z okazji Dnia Społeczności Bagon. Bagon został udostępniony podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w 2019 r., a dla tych, którzy przegapili, jest to szansa na zdobycie jednego z najbardziej atrakcyjnych Błyszczących Pokémonów!

Jak wygląda Shiny Salamence?

Podczas gdy niektóre Błyszczące Pokémony nie różnią się zbytnio od swojego tradycyjnego ubarwienia, Bagon jest godnym uwagi wyjątkiem. Shiny Bagon zamienia standardowy błękit Pokémona na jasnozielony. Różnica jest bardziej subtelna, gdy ewoluuje w Shelgona, ale Shiny Salamence wygląda fantastycznie, a jego oszałamiająca kolorystyka naprawdę odróżnia go od standardowej wersji. Czerwone akcenty również zastąpiono pomarańczowymi, w wyniku czego powstał Błyszczący Pokémon, którego zdecydowanie warto poszukać. Obraz Shiny Salamence w Pokémon Go można znaleźć poniżej.

Bonusy dzienne

Najważniejszym wydarzeniem Dnia Społeczności jest to, że Błyszczące Pokémony pojawiają się częściej na wolności, ale gracze mogą również cieszyć się kilkoma bonusami w grze. Aktywacja przynęt i kadzidła w dowolnym momencie wydarzenia potrwa trzy godziny, a gracze otrzymają potrójną XP za przechwytywanie. Gracze mogą również spodziewać się tematycznych badań terenu i pokazów PokéStop. Specjalna historia badawcza będzie dostępna w sklepie w grze za 1,00 dolara, a gracze będą mogli ją kupić dla siebie lub podarować innym graczom, z którymi się zaprzyjaźnili.

Po klasycznym Dniu Społeczności w sobotę 20 kwietnia odbędzie się tradycyjne wydarzenie. W tym momencie nie wiemy, który Pokémon zostanie wyróżniony, więc fani będą musieli spekulować, dopóki nie otrzymamy jakiegoś ogłoszenia. Biorąc pod uwagę, że w 2024 r. w Pokémon Go wydarzenia skupiały się wokół Rowleta i Littena, istnieje duża szansa, że ​​zorganizujemy także Dzień Społeczności Popplio, ale nie ma pewności, że tak się stanie. Oprócz wydarzeń z okazji Dnia Społeczności, które odbędą się w przyszłym miesiącu, Niantic planuje także niezapowiedziane wydarzenia zaplanowane na sobotę 13 kwietnia i niedzielę 28 kwietnia.

Czy planujesz wziąć udział w tym klasycznym wydarzeniu z okazji Dnia Społeczności? Czy jesteś fanem Shiny Salamence? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com