Odkryj nowego Pokémona wyróżnionego z okazji Dnia Społeczności we wrześniu 2023 r. w Pokémon GO

Czy jesteś fanem Pokemon GO? W takim razie z przyjemnością dowiesz się, że Grubbin, Pokemon Larwa, zostanie zaprezentowany podczas Dnia Społeczności we wrześniu 2023 r.!

Czego można się spodziewać podczas Dnia Społeczności we wrześniu?

Firmy Pokemon Company i Niantic są znane z organizowania wydarzeń z okazji Dnia Społeczności w Pokemon GO, aby uczcić sukces gry i podziękować graczom. Podczas tego wydarzenia gracze Pokemon GO będą mieli okazję łatwiej odnaleźć dzikiego Grubbina, skorzystać z dodatkowych nagród, a nawet specjalnych zadań.

Grubbin będzie częściej pojawiał się na wolności 23 września w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Chociaż większość bonusów jest aktywowana w ciągu trzech godzin trwania wydarzenia, zniżka handlowa pozostanie aktywna do 22:00 czasu lokalnego.

Szczęśliwi gracze będą mieli okazję spotkać Błyszczącego Grubbina podczas wydarzenia. Ponadto będą mogli otrzymać 3 razy więcej XP za każdego złapanego Pokemona, skorzystać z aktywowanych modułów Lure i kadzidła i wiele więcej.

Wszystko o Grubbinie

Według Pokemon GO Hub Grubbin to Pokemon typu owada, którego można wzmocnić deszczem. Ma zdolność ewolucji w Charjabuga, a następnie w Vikavolta, co daje w sumie 125 cukierków.

Podczas wydarzenia gracze będą mieli okazję nauczyć Vikavolta ekskluzywnego ataku, Volt Switch. Dodatkowo Charjabug pojawi się w czterogwiazdkowych rajdach, co zagwarantuje graczom bonusy. Jednakże, aby wziąć udział w rajdach, wymagane będą Raid Passy i Premium Battle Passy.

Przygotuj się więc na Dzień Społeczności we wrześniu i nie przegap okazji, aby uchwycić Grubbina i jego ekskluzywne ewolucje!

Źródło: www.itechpost.com