Odkryj najlepszy zestaw ruchów Pierwotnego Kyogre w Pokémon Go

Zoptymalizuj swoje bitwy z Primal Kyogre w Pokémon Go

Najlepszy zestaw ruchów Pierwotnego Kyogre w Pokémon Go

Primal Kyogre jest niewątpliwie jednym z najlepszych Pokémonów w Pokémon Go. Wybierając ruchy Primal Kyogre, pamiętaj, aby nauczyć go Wodospadu ze względu na jego szybki atak oraz Surfingu i Origin Pulse ze względu na jego naładowane ataki. To sprawia, że ​​Pierwotny Kyogre jest potężnym Pokémonem typu Wodnego, ale jest ograniczony do używania wyłącznie ruchów typu Wodnego. Pomimo tej specyfiki, przeciwnikom trudno jest dorównać pierwotnej sile i obronie Primal Kyogre. Jedynym szybkim ruchem, jakiego Primal Kyogre może się nauczyć, jest Wodospad, więc nie będziesz musiał spędzać zbyt wiele czasu na zastanawianiu się, którego użyć. Podobnie jest w przypadku Shadow Kyogre, schwytanego przez Giovanniego.

Jest jeszcze kilka opcji, jeśli chodzi o naładowane ruchy Primal Kyogre. Chociaż najlepszymi opcjami są Surf i Origin Pulse, możesz także rozważyć Blizzard, Hydro Pump i Thunder. Spośród tych opcji zastąpienie Blizzarda lub Thundera Surfowaniem nie jest złym pomysłem, ale tylko dlatego, że są to różne typy i odbierają Primal Kyogre jego rolę ekskluzywnego wojownika typu Wodnego. Z tych dwóch poleciłbym Thunder zamiast Blizzarda. Piorun zadaje 100 obrażeń za 60 energii, podczas gdy Blizzard zadaje 140 obrażeń za 75 energii. Możesz spodziewać się znacznie częstszego używania Gromu podczas bitwy w Pokémon Go.

Pierwotny Kyogre w Pokémon Go

Primal Kyogre to jeden z najsilniejszych Pokémonów, jakie można zdobyć w Pokémon Go. Jest to potężny Legendarny Pokémon na równi z innymi Mega Pokémonami. Ze względu na jego surową moc, nie spodziewaj się, że Pierwotny Kyogre pojawi się w Lidze Bitewnej, gdzie będziesz mógł go użyć przeciwko innym graczom. Zamiast tego jest to po prostu Pokémon, którego używasz w rajdach i podczas walki z Zespołem R. Pomimo tego, że jest używany tylko w tych scenariuszach, Primal Kyogre jest ulubionym. Jest to potężne ulepszenie w stosunku do standardowego Kyogre, co oznacza, że ​​może zdziesiątkować każdego Pokémona typu Ognistego, Ziemnego lub Kamiennego, ponieważ są one słabe przeciwko ruchom typu Wodnego. Możemy to tylko polecić.

Źródło: www.bing.com