Odkryj nagrody Wonder Ticket Part 3 w Pokemon GO, z ekskluzywnymi spotkaniami i nowymi bonusami.

Najważniejsze

Trzecia część Wonder Ticket do Pokemon GO zostanie odblokowana 1 maja i będzie oferować spotkania z Ultra Bestią Poipole i innymi Pokemonami typu Poison.

Gracze mogą spodziewać się nagród, takich jak Odłamki Gwiazd, Poffinki, Moduły Kadzideł i nie tylko, jeśli ukończą Wyzwania Badawcze do 14 czerwca.

Dodatkowe Ultra Bestie, Blacephalon i Stakataka, zostaną dodane do 5-gwiazdkowych rajdów 21 maja, z regionalną dostępnością i opcjami zdalnych rajdów.

Nagrody za bilet Pokemon GO Wonder Ticket, część 3

Spotkania Pokémonów, w tym Poipole
1 odłamek gwiazdy
1 szczęśliwe jajko
1 poffinka
1 smycz bojowa klasy premium
1 kadzidło
I więcej

Niantic wypuszcza najnowszą odsłonę Wonder Ticket do Pokemon GO, a twórca zaskakuje graczy nową szansą na złapanie Ultra Bestii Poipole. Wraz z najnowszym sezonem Pokemon GO firma Niantic wprowadziła Wonder Ticket, trzyczęściową przepustkę sezonową powiązaną z sezonem World of Wonders.

Każda część umożliwia graczom dodatkowe wyzwania badawcze w celu zebrania określonych Pokemonów. Poprzednie nagrody obejmowały limitowane stroje dla odnowionych awatarów Pokemon GO oraz spotkania z każdą ewolucją Eevee, z których każda była ozdobiona specjalnymi wiśniami. Odblokowanie części 3 biletu zaplanowano na 1 maja, więc gracze mogą teraz zobaczyć, jakie nagrody będą dla nich dostępne.

Trzecia część Pokemon GO Wonder Ticket będzie aktywna dla trenerów od 1 maja 2024 r. do 14 czerwca 2024 r. Najnowsze badania czasowe obejmą kolejne spotkanie z Ultra Bestią, Poipole, a także spotkania z innymi typami Pokemon Poison , w tym Trubbish i Skrelp. Dodatkowe bonusy, takie jak Odłamki Gwiazdy, Poffinki i Moduły Kadzidła, będą również dostępne dla graczy, pod warunkiem, że wyzwania badawcze zostaną ukończone przed ich wygaśnięciem 14 czerwca.

Wiadomość o dodaniu drugiego Poipola do Pokedexu będzie dla niektórych graczy mile widzianą zapowiedzią. Poipole zadebiutował w Pokemon GO na początku sezonu World of Wonders 1 marca i chociaż był dostępny dla wszystkich graczy, od tamtej pory go nie widziano. Obecnie Poipole nie został jeszcze dodany do rajdów, zatem druga Ultra Bestia to dla graczy kolejna szansa na zdobycie Poipola z doskonałymi statystykami. Dodatkowe zdobyte cukierki przydadzą się również, gdy Niantic ostatecznie umożliwi graczom ewolucję Poipola w Naganadela.

Dla tych, którzy chcą się zanurzyć, Wonder Ticket jest nadal dostępny w sklepie w grze lub na stronie Pokemon GO. Jeśli gracze kupią bilet, odblokują to nowe wyzwania i nagrody, a także dwa poprzednie zadania badawcze dostępne w ramach Wonder Ticket. Gracze będą mieli czas do końca bieżącego sezonu 14 czerwca 2024 r. o godzinie 20:00 czasu lokalnego na ukończenie wszystkich wyzwań, w przeciwnym razie znikną na dobre.

Oprócz dodatkowego Poipola, nie jest to jedyna Ultra Bestia, której gracze będą mogli się spodziewać w nadchodzących dniach. 21 maja Niantic doda Blacephalona i Stakatakę do Pokemon GO w 5-gwiazdkowych rajdach. Blacephalon pojawi się na półkuli zachodniej, natomiast Stakataka będzie dostępna jedynie na półkuli wschodniej. Chociaż te Ultra Bestie mają blokadę regionalną, gracze będą mogli dołączyć do tych rajdów zdalnie, jeśli mają znajomych w danym regionie.

Źródło: www.bing.com