Odkryj Kapitana Pikachu za pomocą specjalnego kodu w Pokémon GO

Gracze Pokemon GO mogą teraz wykorzystać specjalny kod, który odblokowuje dodatkowe badania czasowe, zakończone spotkaniem ze specjalnym Pokemonem.

Nowy kod odblokowujący dodatkowe badania w określonym czasie

Niantic udostępniło nowy kod do Pokemon GO, umożliwiający odblokowanie badań w określonym czasie z Kapitanem Pikachu z serialu animowanego Pokemon Horizons. Gracze mogą użyć kodu CAPTAINPIKACHU na stronie sprawdzania transakcji, aby wykonać zadania i spotkać się ze specjalnym wariantem Pikachu.

Więcej wydarzeń w przyszłości

Gracze mogą również spodziewać się większej liczby wydarzeń w sezonie World of Wonders.

Twórca Pokemon GO, Niantic, udostępnił nowy kod, który odblokowuje dodatkowe badania w czasie zakończone spotkaniem z Kapitanem Pikachu, jak widać w serialu animowanym Pokemon Horizons. W Pokemon GO często odbywają się wydarzenia łączące się z innymi mediami poświęconymi Pokemonom, a biorąc pod uwagę, że Pokemon Horizons wreszcie debiutuje w USA w serwisie Netflix, logiczne jest, że Niantic wykorzysta to szaleństwo.

Pokemon Horizons to najnowszy serial animowany o Pokemonach. Odważnie zastępuje Asha Ketchuma i Pikachu z oryginalnej serii nowym zestawem postaci, choć wciąż wprowadza nowego towarzysza Pikachu w postaci Kapitana Pikachu. Teraz gracze Pokemon GO mają okazję spotkać Kapitana Pikachu i dodać nowy, specjalny wariant Pikachu do swojej kolekcji stworów.

Dodatkowe czasowe zadania badawcze i nagrody Kapitana Pikachu

Łowcy błyszczących wariantów mogą się zastanawiać, czy można dodać do ich kolekcji Błyszczącego Kapitana Pikachu. Rzeczywiście, Błyszczący Pikachu istnieje, chociaż szanse na spotkanie takiego dzięki bonusowi Badań Czasowych są niezwykle niskie. Dlatego fani Pokemon GO nie powinni robić sobie zbyt wielkich nadziei. Niektórzy jednak będą mieli szczęście i będą mogli dodać do swojej kolekcji błyszczącego Kapitana Pikachu.

Bonusowe badania czasowe Kapitana Pikachu to tylko jedno z zadań badawczych, z którymi borykają się obecnie gracze Pokemon GO. Ci, którzy zdecydowali się zdobyć Bilet Cudów, mają do wykonania trzyczęściowe zadanie, podczas gdy wszyscy inni mają dostęp do specjalnego zadania badawczego World of Wonders. Gracze Pokemon GO mogą spodziewać się większej liczby wydarzeń w trakcie sezonu World of Wonders w miarę postępów w realizacji różnych zadań badawczych.

Źródło: gamerant.com