Odblokuj Paldeę, największy skarb w Pokémon GO

Pokemon GO dodaje kilka wydarzeń, a najnowszym dodatkiem jest Ultra Unlock: Paldea. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu Adventures Abound gracze napotkali w grze nowe potwory Paldean.Wydarzenie Paldean Adventure oznaczało pierwsze pojawienie się kilku Pokemonów Scarlet i Violet. Po wydarzeniu następuje wydarzenie Ultra Unlock: Paldea, w którym występują niektóre z najbardziej ukochanych paldeańskich stworzeń.

Ultra Unlock Pokemon GO: wydarzenie Paldea – określone w czasie zadania badawcze i nagrody

Wydarzenie Ultra Unlock: Paldea oferuje płatną, czasową misję badawczą „I’ve Got Your Back”. W przeciwieństwie do zwykłych zadań badawczych, to zadanie jest dostępne tylko przez ograniczony czas. Te badania czasowe wygasają, więc musisz ukończyć zadania i odebrać nagrody przed 15 września 2023 r., godz. 20:00 czasu lokalnego.

Badania Pokemon GO Ultra Unlock Timed Research obejmują 1 etap z wieloma zadaniami. Zadanie czasowe „I’ve Got Your Back” wymaga od graczy dawania prezentów innym, przejścia określonej odległości, złapania różnych gatunków Pokemonów i nie tylko. Uczestnicy otrzymują także specjalną nagrodę po wykonaniu każdego zadania oraz kilka nagród po ukończeniu całego badania czasowego.

Gracze mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnych badań czasowych dzięki biletowi, który kosztuje 5,00 USD lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie. Trenerzy mogą kupować i podarować bilety swoim przyjaciołom na poziomie „Tall Friends” lub wyższym. Zakupy te nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów i wyjątków określonych w Warunkach świadczenia usług) i nie można używać PokéCoins do zakupu biletów. Bilet Timed Research Ticket będzie dostępny w sklepie Pokemon GO do 14 września 2023 roku, do godziny 20:00 czasu lokalnego.

Ultra Unlock Pokemon GO: Wydarzenie Paldea – Zadania i nagrody w zakresie badań terenowych

Wydarzenie Ultra Unlock: Paldea w Pokemon GO obejmuje misję Field Research, w której mogą wziąć udział wszyscy gracze. Zadania badawcze skupiają się na potworze typu Electric Pawmi, a gracze mają za zadanie łapanie różnych potworów w celu zdobycia licznych nagród w postaci Gwiezdnego pyłu oraz spotkania z Pawmi.

Zadania badawcze terenowe obejmują:

  • Złap 5 Pokémonów: nagradza spotkanie z Pawmi.
  • Złap 5 Nymble: nagradza 500 Stardust.
  • Złap 20 Nymble: otrzymasz 2500 Stardust.

Pokemon GO jest już dostępne na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Źródło: gamerant.com