Nowy Shiny Pokemon dodany w tym miesiącu do Pokemon Go

Shiny Cutiefly pojawi się w Pokemon Go w styczniu

W styczniu Shiny Cutiefly zadebiutuje w popularnej grze mobilnej Pokemon Go. Gracze w końcu będą mogli spotkać tę długo oczekiwaną Błyszczącą formę podczas wydarzenia Dazzling Dream. Ale jakie są cechy szczególne Shiny Cutiefly i czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu? Przekonajmy się razem!

Jak wygląda Shiny Cutiefly?

Zwykły słodziak ma biało-żółty kolor. Błyszcząca wersja Cutiefly zamienia żółty kolor na jasnoróżowy, widoczny na jego ciele, czułkach i tułowiu. Wszystkie inne części Cutiefly pozostają takie same, w tym jej twarz, przydatki i skrzydła. Dodatkowo Shiny wersja Ribombee zachowuje podobną kolorystykę.

Proces ewolucji Cutiefly w Pokemon Go wymaga 50 cukierków.

Do awatara wydarzenia zostanie dodana nowa maska ​​Cutiefly, ale będzie ona oparta na standardowej kolorystyce Cutiefly, a nie na wersji Shiny. Gracze będą mogli kupić tę maskę Cutiefly w sklepie w grze na początku wydarzenia.

Szczegóły olśniewającego wydarzenia marzeń

Podczas wydarzenia Dazzling Dream gracze mogą spodziewać się pojawienia się na wolności następujących Pokemonów:

Clefairy, Cottonee, Dedenne, Flabebe, Jigglypuff, Marill, Morelull, Snubbull, Spritzee, Swirlix i Togetic.

Dodatkowo Cutiefly pojawi się także w zadaniach Field Research i będzie miał szansę wykluć się z 7-kilometrowych jaj zdobytych podczas wydarzenia. Ślicznotki wykluwające się z jaj będą miały większą szansę na bycie Błyszczącymi niż te żyjące na wolności.

Dodatkowo za wylęganie się jaj będzie podwójne PD.

Wreszcie Yellow Flower Flabebe będzie dostępny w obu Amerykach, Red Flower Flabebe pojawi się w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, a Blue Flower Flabebe będzie zlokalizowany w lokalizacjach w regionie Azji i Pacyfiku. Przechwycenie spowoduje podwójny Gwiezdny Pył.

Czy jesteś podekscytowany dodaniem Shiny Cutiefly do Pokemon Go? Czy kupiłeś bilet na wyprawę Eggs w tym miesiącu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami!

Źródło: www.bing.com