Nowe wyzwanie: Hisuian Typhlosion w 3-gwiazdkowych rajdach Pokémon GO

Nowe wydarzenie Pokémon GO, którego nie można przegapić!

Nowy Pokémon jest gotowy do debiutu w Pokémon GO. Tym razem jest to Hisuian Typhlosion. Ten Pokémon typu Duchowego i Ognistego pojawi się w trzygwiazdkowych rajdach 14 stycznia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Podczas Dnia Najazdu Hisuian Typhlosion trenerzy będą mogli zdobyć do pięciu dodatkowych Karnetów Najazdu, obracając Dyski ze Zdjęciami Areny. Trenerzy będą mieli również większą szansę na spotkanie błyszczącej wersji Hisuian Typhlosion. Dodatkowo limit walki dystansowej zostaje zwiększony do 20 od 13 stycznia o 19:00 czasu wschodniego do 14 stycznia o 22:00 czasu wschodniego.

Weź udział w wydarzeniu

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trenerzy będą musieli zakupić bilet o wartości 5 dolarów. Choć może się to wydawać nieco drogie, zapewnia takie korzyści, jak: Osiem dodatkowych przepustek rajdowych poprzez obracanie dysków ze zdjęciami areny (w sumie 14 dziennie), zwiększona szansa na zdobycie rzadkich cukierków XL podczas bitew rajdowych, 50% więcej PD do zdobycia można zdobyć podczas bitew najazdowych i 2 razy więcej pyłu gwiezdnego do zdobycia podczas bitew najazdowych. Premie te obowiązują od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego 14 stycznia.

Przedsmak Pokémon GO Tour: Sinnoh

To wydarzenie to tylko przedsmak tego, co czeka trenerów podczas Pokémon GO Tour: Sinnoh. Odbędzie się w Los Angeles w dniach 17–18 lutego. Podczas tego wydarzenia na żywo ulubione Pokémony z regionu Sinnoh z gier Pokémon Diamond i Pokémon Pearl będą obecne na stadionie Rose Bowl. To szansa dla trenerów na łapanie, handel i walkę ze swoimi ulubionymi Pokémonami.

Wydarzenia styczniowe

Hisuian Typhlosion Raid Day to tylko jedno z wielu wydarzeń, które będą miały miejsce w grze w styczniu. Dostęp do ekspedycji już trwa i potrwa do 29 stycznia. Dostępne są możliwości badań czasowych, dzięki którym trenerzy mogą zdobyć inkubatory, większą przestrzeń do przechowywania prezentów i więcej PD. Jedynym minusem jest to, że chcący wziąć udział muszą zakupić bilet za 5 dolarów. Dodatkowo w tę sobotę odbędzie się styczniowy Dzień Społeczności, podczas którego Rowlet będzie częściej pojawiał się na wolności. Trenerzy mogą również spodziewać się pokazów PokéStop i badań terenowych.

W sobotę rozpoczyna się także wydarzenie Odyssée Lustrée, które kończy się 10 stycznia. Podczas tego wydarzenia trenerzy będą mieli okazję spotkać mroczną formę Lycanroca.

Mamy dopiero kilka dni miesiąca, a już jest mnóstwo aktywności. Czy jesteś podekscytowany możliwością zobaczenia kolejnych Pokémon GO?

Źródło: www.player.one