Nowe postacie i funkcje zapowiadane z okazji rocznicy Pokémon GO

Pokémon GO świętuje swoje 8. urodziny, oferując ekscytujące nowe funkcje

Pokémon GO świętuje swoje ósme urodziny, a twórca Niantic może po prostu drażnić się z nowymi postaciami i funkcjami, które wkrótce pojawią się w grze. Ujawniono także nową grafikę z okazji rocznicy, przedstawiającą nowe postacie z Sword i Shield w grze.

Zapowiedź tego, co nadejdzie w Pokémon GO

„Bez względu na to, kiedy zacząłeś swoją przygodę z Pokémon GO, jesteśmy podekscytowani możliwością świętowania z tobą naszej ósmej rocznicy” – napisał zespół Pokémon GO w poście rocznicowym gry. W wiadomościach opisano różne funkcje, wydarzenia i wiele więcej, które zostały wdrożone ubiegły rok. Projektant postaci Pokémon GO, Yusuke Kozaki, stworzył rocznicową grafikę przedstawiającą różne Pokémony niedawno dodane do gry, pokazując także kilka z Sword i Shield, które jeszcze nie zadebiutowały w Pokémon GO.

Transformacje Dynamax z Sword i Shield mogą wylądować w Pokémon GO

W ciągu ostatnich kilku lat do gry mobilnej dodano już kilka nowych Pokémonów ze studia Sword and Shield, a niektóre z nich są widoczne na rocznicowym obrazku. Jednak nowa grafika zawiera także kilka Pokémonów z regionu Galar z Sword and Shield, w tym Grookey, Scorbunny, Sobble i Morpeko, które nigdy nie zostały wprowadzone w Pokémon GO. Chociaż rocznicowa grafika nie potwierdza wyraźnie ich dodania do gry, rozsądne jest przypuszczenie, że zostały one dołączone jako zwiastun tego, co zaplanowano na przyszły rok zawartości Pokémon GO.

Pokémon GO Anniversary jest już dostępny na iOS i Androida.

Źródło: www.cbr.com