Nowe Pokémony, konfigurowalne przedmioty w wydarzeniu Halloween Pokemon Go

Nowe wydarzenie Halloween w grze wkrótce będzie dostępne w Pokemon Go! Podzielona na dwie części, pierwsza rozpocznie się w czwartek, 19 października o godzinie 10:00 w Twojej strefie czasowej. Podczas tego wydarzenia zostaną wprowadzone dwa nowe Pokemony typu Ghost: Greavard i Houndstone z regionu Paldea. Chociaż Greavarda nie da się złapać na wolności, pojawi się on zarówno w trzygwiazdkowych najazdach, jak i w spotkaniach z badaniami ograniczonymi czasowo. Podczas wydarzenia gracze będą mieli także okazję spotkać na wolności następujące Pokemony: Alolan Meowth, Drifloon, Ekans, Gastly, Haunter, Litwick, Misdreavous, Phantump, Poochyena, Sandygast, Shuppet, Spinarak i Zubat. Wszystkie te pokemony są typu ciemnego, trującego lub duchowego, co czyni je idealnymi na wydarzenie Halloween! Dodatkowo podczas tego wydarzenia Phantumpa można spotkać także w wersji chromatycznej, a gracze będą mieli większą szansę na schwytanie Phantumpa i Misdreavusa poprzez spotkania w ramach zadań badawczych w terenie.

Halloweenowe bonusy w Pokemon Go

Podczas tego wydarzenia dostępnych będzie także wiele bonusów związanych z Halloween. Pokémony w Siłowniach i PokéStopach zostaną udekorowane na sezon, a okna PokéStopu będą przedstawiać Shuppeta, Banette i Greavarda. Dodatkowo pojawi się remiks oparty na zapadającej w pamięć muzyce Lavender Town z wersji Pokemon Red, Blue i Yellow Games. Jeśli chodzi o korzyści w grze, Halloween będzie pełne słodyczy: gracze otrzymają dodatkowe cukierki i cukierki XL za wykonanie pięknych, wspaniałych i doskonałych ujęć. Dodatkowo, z jajek, które się wyklują, dadzą podwójne cukierki.

Co nowego w sklepie Pokemon Go

Sklep Pokemon Go będzie także oferować ekskluzywne dla wydarzenia badania czasowe, które można kupić za 5,00 USD. Te czasowe badania zapewnią graczom dodatkowe spotkania z Pokemonami związanymi z wydarzeniem, a także ekskluzywną, nową, upiorną pozę dla awatara gracza. Bilety badawcze na czas można kupić lub podarować innym graczom, ale nie można ich kupić za PokéCoins. Badania czasowe muszą zostać zakończone do 31 października do godziny 20:00 i zostaną usunięte ze sklepu na 24 godziny przed tą datą. Dla tych, którzy wolą używać PokéCoins niż prawdziwych pieniędzy, w sklepie Pokemon Go Shop będą dostępne nowe przedmioty awatarów podczas wydarzenia. Gracze będą mogli przebrać się za Pokemona typu Ghost z maską Yamask, kostiumem Cofagrigus, głową Cofagrigusa, głową Phantumpa i peruką Greavarda. Przedmioty te pozostaną dostępne w sklepie po zakończeniu wydarzenia, ale ich cena nie została ujawniona. Gracze będą także mogli odkryć nowe i stare obrazy Halloween, dostępne w sklepie, prezenty otrzymane od innych graczy oraz poprzez kręcenie PokéStopami.

Wydarzenie Halloween Część 1 w Pokemon Go potrwa do 26 października, do godziny 10:00 czasu lokalnego. Czy jesteś podekscytowany tym wydarzeniem Pokemon Go? Czy podoba Ci się sposób, w jaki gra świętuje Halloween? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com