Nowe dodatki Pokémon mają być ekscytujące i zabawne.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami o Pokemon Go!

„Pokemon Go”: nowe funkcje w zasięgu wzroku

Twórcy „Pokemon Go” zawsze starają się wymyślić coś „ekscytującego” dla fanów. Gra mobilna wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną odniosła ogromny sukces po premierze w 2016 r., a po najnowszej wersji – udostępnionej do pobrania 12 czerwca – reżyser Michael Steranka zażartował, że w przyszłych aktualizacjach będzie „więcej”.

Według niego: „Nowe Pokémony pojawiają się z czasem, jeszcze zanim zostaną o tym wspomniane [sur Reddit], to był pomysł bliski naszemu sercu – czuliśmy, że w tym momencie nieco zwolniliśmy i nie chcemy, aby gra działała w ten sposób. Chcemy stale dawać graczom coś zabawnego i ekscytującego do polowania. Stało się to naturalnie, biorąc pod uwagę tempo wydarzeń i wszystko, co planowaliśmy, ale zdecydowanie chcemy wrócić na właściwe tory. W ciągu następnych kilku sezonów gracze zaczną widzieć w grze pojawiające się nowe Pokémony, które znają i kochają. »

Wyzwanie dla zespołu deweloperskiego

Jednakże opiekun gry jest świadomy, że istnieje „skończona” liczba Pokémonów dostępnych do zebrania w ramach serii, która rozszerzyła się na karty kolekcjonerskie, seriale telewizyjne i filmy.

Dodał: „Wiemy również, że istnieje ograniczona liczba Pokémonów, przynajmniej tak, jak zostały wypuszczone w głównych grach. A więc [nous cherchons] naprawdę myślę o tym, co będzie dalej. Jak utrzymać emocje bez konieczności polegania wyłącznie na zupełnie nowej wersji Pokémon? Jest to dla nas priorytet. Ale to co mówisz nie jest dla mnie niczym nowym. Z pewnością jest to coś, o czym zespół poważnie myśli i jestem bardzo podekscytowany dyskusjami, które na ten temat odbyliśmy. »

Źródło: arcadesushi.com