Nowa funkcja awatara dla niektórych graczy Pokemon Go wywołuje emocje

Niektórzy użytkownicy Pokémon Go udostępniają nową funkcję Avatara, która podoba się trenerom. Najwyraźniej jest to „cicha aktualizacja” i niektórzy gracze zgłaszają jej wyniki.

Nieoczekiwana aktualizacja

W przypadku graczy Pokémon Go nowe funkcje często wiążą się z dużymi aktualizacjami, takimi jak te, które otrzymaliśmy w poprzednim sezonie. Jednak jak dotąd nie było zbyt wiele mowy o dodaniu nowych sztuczek do tej gry Pokémon w Wonder World.

Jednak grupa graczy zauważyła, że ​​dla niektórych z nich wprowadzono nową funkcję dostosowywania awatara w formie cichej aktualizacji, która umożliwia im wizualną zmianę trenerów po drodze.

Zwiększona personalizacja

Użytkownik Reddita „markthree” udostępnił zdjęcie nowego interfejsu awatara, a także stwierdził, że ta funkcja nie będzie „jeszcze” dostępna dla wszystkich graczy Pokémon Go i tylko nieliczni – niektórzy mieli okazję ją wypróbować.

Inni gracze również potwierdzili, że jest to kolejna „cicha aktualizacja”, test mający na celu wypróbowanie działania nowej funkcji w czasie rzeczywistym na aktywnych graczach. Wiele osób komentujących oryginalny post wyraziło się optymistycznie o nowej funkcji dostosowywania awatara, natomiast ci, którzy już mieli okazję ją wypróbować, chwalą nowy system jako „przyjazny dla użytkownika” i „intuicyjny”.

Szczegóły do ​​odkrycia

Inni trenerzy Pokémon Go podzielili się szczegółami na temat tego, co można zrobić dzięki nowej funkcji, która najwyraźniej pozwoli ci zmienić tło: „Tutaj we wschodnich Stanach Zjednoczonych mogę na razie zmieniać tylko kolor włosów, kolor oczu i kolor skóry. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieć fryzury. O ile mi wiadomo, nadal nie mamy nowych środowisk” – powiedział jeden z graczy Pokémon Go.

Wydaje się, że jest to krok we właściwym kierunku dla mobilnego tytułu Niantic, a trenerzy doceniają pomysł twórców. Ponieważ jednak nie jest to jeszcze oficjalna premiera, a test warunków skrajnych, do opinii graczy i publikowanych informacji należy podchodzić z przymrużeniem oka.

Jeśli pojawią się oficjalne nowe informacje, będziemy Państwa na bieżąco informować. W międzyczasie możesz sprawdzić najnowsze wiadomości dotyczące Pokémon Go, takie jak harmonogram godzin szczytu lub nadchodzące naloty Primal Kyogre i Groudon.

Źródło: www.charlieintel.com