Nowa frustracja w Pokemon Go: Castform stwarza problem

Wyzwania nowego sezonu spowodowały problemy w Pokemon Go, irytując wielu fanów, którzy uważają, że pewne zadania są niemożliwe do wykonania.

Wyzwania związane z kolekcją Pokemon Go

Pokemon Go polega na eksplorowaniu prawdziwego świata w celu łapania rzadkich stworzeń. Podczas gdy niektórzy gracze mogą z łatwością wymieniać Pokémony, aby ukończyć Pokédex w Pokemon Scarlet & Violet, Pokemon Go podnosi poziom trudności.

Niektóre Pokémony są specyficzne dla określonych regionów świata, podczas gdy inne dostosowują się do lokalnej pogody przy użyciu danych ze smartfona.

Castform to jeden z tych Pokémonów, który zmienia swój kształt w zależności od pogody, stanowiąc tym samym wyzwanie dla graczy. Był to problem występujący w ostatnim wyzwaniu Kolekcja.

Frustracja graczy

Gracz Pokémon Go wyraził frustrację w związku z wyzwaniem w Australii, gdzie nie można dostać śniegu. Wiele komentarzy podziela tę samą opinię, podkreślając trudności w znalezieniu konkretnych zmian klimatycznych.

Na szczęście wydaje się, że Niantic podjęło kroki, aby rozwiązać problem, wyświetlając Castform w różnych formach w misjach badawczych podczas wydarzenia Tydzień pogody w Pokemon Go.

Rozwiązanie poprzez badania terenowe

Gracze potwierdzają, że wszystkie formy Castform są teraz dostępne poprzez zadania, niezależnie od lokalnej pogody. Dlatego wskazane jest skupienie się na badaniach terenowych i innych misjach, aby ukończyć wyzwanie kolekcjonerskie Pokemon Go Weather Week.

Źródło: www.dexerto.com