Niespodziewane spotkanie z rzadkim Pokemonem w Pokemon GO

Niefortunne spotkania podczas łapania legendarnych ptaków w Pokemon GO

Gracz Pokemon GO napotkał Galariana Articuno, ale nie był w stanie złapać Pokemona, ponieważ brakowało mu jeszcze ośmiu Raidów do zdobycia Master Ball. W Pokemon GO możesz złapać wiele rzadkich stworzeń, w tym legendarne ptaki z Kanto.

Wielu graczy miało podobne niefortunne spotkania z salariańskimi legendarnymi ptakami, ale innym udało się złapać kilka z nich.

Złap Galar warianty legendarnego pokemona

Gracze Pokemon GO mogą spotkać i złapać Galarowe warianty legendarnych ptaków Zapdos, Articuno i Moltres. Aby to zrobić, trenerzy muszą użyć Daily Adventure Incense, rodzaju kadzidła Pokemon GO, które zwiększa spawn dzikich Pokemonów na 15 minut. Jednak znalezienie Galariańskiego Legendarnego Ptaka jest bardzo rzadkie.

W tym roku gra Pokemon GO również wprowadziła Master Ball, a obecnie najlepszym jej zastosowaniem jest łapanie Galarian Articuno, Zapdos i Moltres.

Rozczarowani gracze w Pokemon GO

W komentarzach gracze ubolewali nad smutnym zakończeniem spotkania z Galarian Articuno, a niektórzy twierdzili, że mieli takiego samego pecha jak autor oryginalnego postu. Niektórzy trenerzy Pokemon GO mieli jednak szczęście zobaczyć i złapać więcej niż jednego z tych legendarnych Pokemonów.

W miarę jak gracze nadal próbują szczęścia w łapaniu Galariana Articuno, Zapdosa i Moltresa, Pokemon GO wciąż dodaje nową zawartość.

Źródło: gamerant.com