Nieoczekiwane ujawnienie szczegółów Dnia Społeczności Pokémon Go

Wczesne ujawnienia nadchodzących wydarzeń od The Pokemon Company

Twórcy Pokemon Go, Niantic, ujawnili w zeszłym miesiącu daty wszystkich wydarzeń z okazji Dnia Społeczności w tym sezonie. W tamtym czasie nie ujawniono żadnych informacji, które Pokémony zostaną zaprezentowane, ale od tego czasu ujawniono, że Pug i Porygon pojawią się odpowiednio 6 i 20 stycznia, a Chansey pojawi się w wydarzeniu 4 stycznia LUTY. Co ciekawe, ta reklama została już usunięta. Niezwykłe jest ogłaszanie wszystkich ogłoszeń z okazji Dnia Społeczności Pokemon Go na cały sezon na raz, więc możliwe jest, że popełniono błąd. Na razie czytelnicy powinni traktować to z przymrużeniem oka w oczekiwaniu na (kolejne) ogłoszenie.

Niespodzianki czekają na sezon Timeless Travels

Ze wszystkich tych zapowiedzi Roucool jest chyba najmniej zaskakujący! Przecież ten sezon to Timeless Travels, a gra skupiła się na elementach, które pojawiły się w Pokemon Legends: Arceus. Roucool był jednym z trzech Pokémonów startowych dostępnych w tej grze, obok Moustillon i Héricendre. Wszystkie te trzy Pokémony miały unikalne końcowe ewolucje w grze, które zadebiutują w Pokemon Go podczas Timeless Travels. Hisuian Samurott pojawił się 3 grudnia podczas wydarzenia Raid Day i wydaje się prawdopodobne, że gra zrobi to samo z Hisuianem Typhlosionem i Hisuianem Decidueye. Niestety, na razie nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów.

Oprócz tych trzech wariantów Hisuian, w Timeless Travels zadebiutują co najmniej dwa nowe Pokémony. Wyrdeer to rozwinięta forma Cerfrousse, która po raz pierwszy pojawiła się w Pokemon Legends: Arceus. Ten sezon nie będzie skupiał się wyłącznie na regionie Hisui; Aktualny ekran ładowania gry ujawnił również, że Draïeul wkrótce przybędzie. Zielono-biały smok Draïeul po raz pierwszy pojawił się w Pokemon Sun and Moon.

Nowe wydarzenie, którego nie można przegapić!

Oprócz ujawnień z Dnia Społeczności, Pokemon Go ogłosiło także nowe wydarzenie Catch Mastery, które odbędzie się w ten weekend. Wydarzenie rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego i zakończy o 20:00 czasu lokalnego. Mistrzostwo w łapaniu będzie kładło nacisk na typy lodowe, a Snirp i Grelaçon będą częściej pojawiać się na wolności. Ogromne znaczenie będzie miał również Cryogonal, a gracze mogą się go spodziewać podczas wykonywania zadań badawczych w terenie. Błyszczące wersje tych trzech Pokémonów będą pojawiać się częściej podczas wydarzenia, co stanowi dodatkową zachętę do udziału.

Podczas wydarzenia gracze mogą również spodziewać się specjalnych badań czasowych, które skupią się na łapaniu Pokémonów typu lodowego. Do wykonania będzie 10 zestawów zadań badawczych, a gracze, którzy ukończą je wszystkie, napotkają w sumie 40 kriogenów. Wydaje się, że jest to świetny sposób dla graczy na zwiększenie szans na znalezienie Błyszczącego Pokémona!

Czy jesteście podekscytowani nowymi wydarzeniami z okazji Dnia Społeczności w Pokemon Go? Czy planujesz wziąć udział w wydarzeniu Catch Mastery w ten weekend? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com