Nie przegap Dnia Społeczności Pokémon GO we wrześniu 2023 r

Pokemon GO w 2023 r. będzie nadal odnosić sukcesy dzięki częstym wydarzeniom i aktualizacjom dla 80 milionów graczy miesięcznie. Do gry niedawno wprowadzono kilka stworzeń Generacji 9, w tym startery Pokemonów Scarlet i Violet, Sprigatito, Fuecoco i Quaxly, a także kilka innych stworzeń pochodzących z regionu Paldea. Gracze mogą regularnie uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się co miesiąc, a w Pokemon GO podczas każdego miesięcznego Dnia Społeczności dostępny jest inny Pokemon. Wydarzenie we wrześniu 2023 r. zaprezentuje Pokémona, którego gracze nie będą chcieli przegapić.

Dni Społeczności Pokemon GO

Podczas tych wydarzeń z okazji Dnia Społeczności Wyróżniony Pokémon ma wyższą częstotliwość pojawiania się przez cały czas trwania wydarzenia, co oznacza, że ​​gracze, którzy chcą dodać tego Wyróżnionego Pokémona i jego ewolucje do swojej kolekcji, powinni korzystać z wydarzenia tak długo, jak to możliwe. Oprócz wyższego współczynnika pojawiania się, prezentowane Pokémony mają również większą szansę na bycie błyszczącymi, co daje graczom jeszcze jeden powód do wzięcia udziału w Dniu Społeczności. Pokémonem prezentowanym na wrzesień 2023 r. będzie Grubbin, którego ewolucje Charjabug i Vikavolt mają jedne z najlepszych błyszczących wariantów w grze.

Pokémon września 2023 r

Gracze Pokemon GO wzięli już udział w wydarzeniu Community Day Classic, które odbyło się 2 września, z udziałem Charmandera, co dało im szansę na zdobycie pożądanego Shiny Charmandera. Teraz nadchodzący Dzień Społeczności przypadający na 23 września oferuje graczom kolejną szansę na zdobycie najlepszych, błyszczących wariantów gry, takich jak Grubbin, Charjabug i Vikavolt. Zatem teraz jest świetny czas, aby zanurzyć się w świecie Pokemon GO i wziąć udział w tym wydarzeniu, aby zyskać szansę na znalezienie Błyszczącego Grubbina.

Korzyści z wydarzenia z września 2023 r

Oprócz wyższej częstotliwości pojawiania się Grubbina podczas Dnia Społeczności, gracze Pokemon GO będą mogli także wziąć udział w rajdach poziomu 4 przeciwko Charjabugowi. Pokonanie tych Raidów Poziomu 4 spowoduje pojawienie się dodatkowego Grubbina wokół powiązanej Siłowni na 30 minut, dając graczom jeszcze większą szansę na znalezienie Błyszczącego wariantu Pokémona. Co więcej, gracze, którzy ewoluują Grubbina w Charjabuga i swojego Charjabuga w Vikavolta w pobliżu Przynęty Magnetycznej w trakcie lub do pięciu godzin po wydarzeniu, otrzymają Pokémona znającego szybki atak Przełącznika Volt.

Jest jeszcze więcej powodów do ekscytacji wydarzeniem z okazji Dnia Społeczności we wrześniu 2023 r. w Pokemon GO, poza szansą na zdobycie Błyszczącego Grubbina. To wydarzenie będzie również obejmować kilka bonusów, które gracze będą mogli wykorzystać, takich jak 3x XP i 2x Cukierki za łapanie Pokémonów, Kadzidła i Moduły Lure trwające przez trzy godziny podczas wydarzenia, a także możliwość dodatkowej wymiany tego dnia, przy czym wszystkie transakcje będą kosztować 50 % mniej gwiezdnego pyłu. Dzięki tym bonusom i możliwości dodania jednego z najlepszych błyszczących Pokémonów w Pokemon GO do swojej kolekcji fani gry nie będą chcieli przegapić uroczystości zorganizowanej w ramach Dnia Społeczności we wrześniu 2023 r.

Źródło: www.bing.com