Niantic przedłuża dzień nalotu Hisuian Samurott w Pokémon Go ze względu na problemy z połączeniem

Dzień nalotu na Hisuian Samurott przedłużony

Twórca Pokemon Go, Niantic, przedłużył dzień najazdu Hisuian Samurott w związku z problemami z połączeniem, które dotknęły trenerów. Sezon Timeless Journeys w Pokemon Go oficjalnie się rozpoczął, a w grudniu 2023 trenerzy mogą spodziewać się wielu wydarzeń. Jednym z pierwszych wydarzeń sezonu Timeless Journeys jest Dzień Pokemon Go. Hisuian Samurott Raid, który rozpoczął się 3 grudnia, 2023 i potrwa od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Teraz Niantic ogłosiło, że przedłuży przedział czasowy wydarzenia Raid Day ze względu na problemy z połączeniem, które dotknęły pewną część graczy. Dodatek Raid Day jest odpowiedzią na problemy z połączeniem, które dotknęły niektórych graczy w Japonii i Australii, powodując utratę przepustek.

Przedłużenie wydarzenia

Wiadomość pochodziła z oficjalnego konta pomocy technicznej Niantic, które opublikowało wiadomość o północy czasu CST 3 grudnia 2023 r. Na koncie napisano: „Trenerowie, badamy problemy z serwerem. Dodaliśmy dodatkową godzinę do dnia najazdu Hisuian Samurott, aby wszyscy trenerzy mogli zrekompensować wszelkie problemy. Dziękujemy za cierpliwość w czasie, gdy pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. »

Dzieje się tak po tym, jak niektórzy gracze publikują na początku wydarzenia informacje o swoich nieudanych próbach logowania. Niektórzy gracze potwierdzili w tym samym wątku, że doświadczyli również problemów z połączeniem, a nawet stracili przepustki Remote Raid z powodu problemów z serwerem.

W chwili pisania tego tekstu w Ameryce trwa właśnie Dzień Raidu Hisuian Samurott, więc gracze będą mieli dodatkową godzinę na walkę z Pokémonami typu Wodnego/Mrocznego przed pierwotnie zaplanowanym zakończeniem wydarzenia.

Źródło: www.bing.com