Niantic przedłuża dzień najazdu Hisuian Samurott w Pokemon Go ze względu na problemy z połączeniem

Problemy i przedłużenia związane z Dniem Raidu Hisuian Samurott

Twórca Pokémon Go, Niantic, przedłużył Dzień Raidu Hisuian Samurott ze względu na problemy z połączeniem dotykające trenerów. Rzeczywiście, rozpoczęcie sezonu Timeless Travels w Pokémon Go zapoczątkowało wiele ekscytujących wydarzeń, których trenerzy oczekiwali przez cały grudzień 2023 roku.

Jednym z pierwszych wydarzeń Timeless Travels jest Dzień Najazdu Hisuian Samurott, który rozpoczął się 3 grudnia 2023 roku i potrwa od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Jednak Niantic ogłosiło, że przedłuży przedział czasowy wydarzenia Raid Day ze względu na problemy z połączeniem.

Przedłużenie wydarzenia przez Niantic

Wiadomość pochodzi z oficjalnego konta Niantic Support X, które opublikowało wiadomość o północy czasu CST 3 grudnia 2023 r. Na koncie widniała informacja: „Trenerzy, badamy problemy z serwerem. Dodaliśmy dodatkową godzinę do Dnia Najazdu Hisuian Samurott dla wszystkich trenerów, aby zrekompensować problemy. Dziękujemy za cierpliwość w czasie, gdy pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. »

Następuje to po nieudanych próbach zalogowania się graczy na początku wydarzenia. „Wyrzucony ze zdalnego nalotu Hisuian Samurott” – powiedział trener na subreddicie TheSilphRoad. „Nie można się zalogować po ponownym uruchomieniu aplikacji. »

Inni potwierdzili w tym samym wątku, że również doświadczyli problemów z połączeniem, a nawet utracili przepustki Remote Raid z powodu problemów z serwerem.

Z wypowiedzi graczy wynika, że ​​problemy z połączeniem dotknęły graczy z Japonii i Australii. W chwili pisania tego tekstu w Ameryce trwa Dzień Raidu Hisuian Samurott, więc gracze będą mieli dodatkową godzinę na walkę z Pokémonami przed pierwotnie zaplanowanym zakończeniem wydarzenia.

Masz więc jeszcze godzinę, żeby się tym cieszyć!

Źródło: www.bing.com