Niantic przedłuża dzień najazdu Hisuian Samurott w Pokemon Go w związku z problemami z połączeniem

Dodatek Hisuian Samurott Raid Day do Pokemon Go

Twórcy Pokemon Go, Niantic, przedłużyli dzień rajdu Hisuian Samurott z powodu problemów z połączeniem wpływających na trenerów.

Sezon Timeless Travels w Pokemon Go oficjalnie się rozpoczął, a przez cały grudzień 2023 roku czeka na trenerów mnóstwo wydarzeń.

Jednym z pierwszych wydarzeń Timeless Travels jest Dzień Najazdu Hisuian Samurott, który rozpoczął się 3 grudnia 2023 roku i potrwa od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Problemy z połączeniem i rozszerzenie wydarzenia

Niantic ogłosiło, że przedłuży wydarzenie Raid Day ze względu na problemy z połączeniem, które dotknęły pewną część graczy.

To ogłoszenie pojawiło się po tym, jak niektórzy gracze zgłosili własne nieudane próby logowania na początku wydarzenia.

Z kont graczy wynika, że ​​problemy z połączeniem dotknęły graczy w Japonii i Australii.

Odpowiedzi graczy

Gracze potwierdzili w tym samym wątku, że również doświadczyli problemów z połączeniem, a nawet stracili zdalne przepustki raidowe z powodu problemów z serwerem.

Obecnie w obu Amerykach trwa Dzień Hisuian Samurott Raid Day, więc gracze będą mieli dodatkową godzinę na zmierzenie się ze starterem typu Water/Dark przed planowanym zakończeniem wydarzenia.

Źródło: www.dexerto.com