Najtrudniejsza odznaka Pokemon GO wymaga 12 lat gry

Pokemon GO firmy Niantic od jakiegoś czasu pozostaje liderem i chociaż nie ma takiej samej bazy graczy jak wcześniej, wciąż jest wiele do odkrycia dzięki wydarzeniom, które dają graczom więcej niż wystarczająco czasu na odpoczynek.

Fani Pokemon GO dostrzegają najtrudniejszy medal w grze

Fani odkryli prawdopodobnie najtrudniejszą odznakę, jaką ma do zaoferowania Pokemon GO, wymagającą od graczy oczekiwania absurdalnie dużej ilości czasu na pojawienie się konkretnego bossa.

Na subreddicie Pokemon GO gracze dzielą się informacją, że znaleźli odznakę, która będzie wymagała dużo pracy – odznakę Ultra Hero.

Jeśli chcesz samodzielnie zdobyć odznakę, musisz pokonać bossa Team GO Rocket co najmniej 50 razy. Niezadowoleni gracze zwrócili uwagę, że ten boss pojawia się tylko raz na trzy miesiące. Dlatego też jego ukończenie zajęłoby około dwunastu lat. Niesamowity.

To dość wysoka cena dla perfekcjonistów i wyczyn, który może zniechęcić graczy do inwestowania w kolekcjonowanie odznak. Od premiery Pokemon GO minęło jeszcze około siedem lat, ale czy rzeczywiście widzisz, że przetrwa dwanaście lat po wprowadzeniu bossa Rocket w listopadzie 2019 r.?

Fani uważają, że szef Team GO Rocket miał więcej

W komentarzach część użytkowników zwracała uwagę, że absurdalna trudność tego exploita wynika prawdopodobnie z nadziei Niantic, że szef Team GO Rocket będzie częściej wykorzystywany. „Tak, myślę, że pierwotnie planowali częściej używać go na imprezach, ponieważ przez jeden rok w ramach Global Go Fest odbywała się impreza Go Rocket” – głosi jeden z komentarzy.

„Myślę, że po prostu postanowili zmienić skupienie i kierunek bez zmiany medalu, ponieważ nikt nie jest blisko jego zdobycia. Myślę, że najwyższy wynik nadal wynosi poniżej 25.” To wiarygodna teoria, biorąc pod uwagę liczbę zwycięstw… dość absurdalna. Kochamy Pokemon GO, ale czekanie 12 lat na medal oznacza, że ​​większość ludzi prawdopodobnie nie będzie się tym przejmować.

Źródło: www.ggrecon.com