Najrzadszy Pokémon GO do złapania: kompletny przewodnik

Najrzadszy Pokemon w Pokemon GO

Pokemon GO jest grą o ugruntowanej pozycji od kilku lat i aby osiągnąć ten status, twórcy zawsze aktualizowali grę, dodając nowe Pokemony i wydarzenia, w których można wziąć udział. Do tej pory w grze jest wiele Pokemonów, ale nie wszystkie z nich są łatwe do złapania. W rzeczywistości niektóre z nich będą trudne do dodania do Twojego Pokedexu.

Galarian Articuno, Galarian Zapdos i Galarian Moltres

Te Pokemony wcale nie są łatwe do złapania. Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że masz szansę na spotkanie ich tylko wtedy, gdy użyjesz Kadzidła Codziennej Przygody. Oznacza to, że masz tylko 15 minut dziennie na ich złapanie. Jednakże wskaźnik ich pojawiania się jest bardzo niski, a wskaźnik ucieczki bardzo wysoki. Te dwie cechy oznaczają, że są to jedne z najrzadszych Pokemonów do zdobycia w Pokemon GO.

Uxie, Mesprit i Azelf

Uxie, Mesprit i Azelf to jedyne trzy Legendarne Pokemony, które można znaleźć na wolności, ale to nie znaczy, że jest to łatwe. Rzeczywiście, wskaźnik ich pojawiania się jest bardzo niski i jest również powiązany z regionem, w którym się znajdujesz. Uxie jest dostępny tylko w Azji, Mesprit w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Indiach, a Azelf w Ameryce.

Larvesta i Volcarona

Larvestę można uzyskać z jaj o długości 2 km, 5 km i 10 km; Jest to jednak jeden z najtrudniejszych do zdobycia Pokemonów, więc zdobycie go nie jest takie proste. Dodatkowo, nawet jeśli uda Ci się zdobyć Larvestę, aby ją wyewoluować i dodać Volcaronę do swojego Pokedexu będziesz potrzebować 400 cukierków. Ponieważ znalezienie Larvesty nie jest łatwe, tak i zdobycie takiej ilości cukierków nie będzie łatwe.

Frigibax, Arctibax i Baxcalibur

Frigibax (i jego ewolucje) to kolejny z najrzadszych Pokemonów do zdobycia w Pokemon GO. Chociaż można go znaleźć na wolności, wskaźnik jego pojawiania się jest bardzo niski. Najlepszą alternatywą jest wylęganie jaj o długości 12 km, ale nawet wtedy tempo tarła nie jest zbyt wysokie. Dodatkowo do jego ewolucji będziesz potrzebować 125 cukierków, więc minie trochę czasu, zanim będziesz mógł dodać wszystkie trzy formy do swojego Pokedexu.

Źródło: www.bing.com