Najnowsza aktualizacja Pokemon Go w końcu rozwiązuje problem rzucania Poké Ballem.

Wersja Pokemon Go 0.317.0 zamieniła coś tak prostego jak Poké Ball w koszmar i sprawiła, że ​​doskonałe rzuty były prawie niemożliwe. Wreszcie, problem ten zostanie naprawiony w aktualizacji stopniowo wprowadzanej na całym świecie.

Rozwiązywanie problemów z przechwytywaniem

Gracze byli wściekli, ponieważ łapanie Pokémonów stało się zniechęcającym zadaniem, uniemożliwiającym im zdobycie XP i wykonanie niektórych zadań badawczych w terenie. Sytuacja była tak zła, że ​​wszyscy myśleli, że to błąd, a wraz z pilnym wydaniem wersji 0.319.0 wszystko zostało w końcu rozwiązane.

Film potwierdzający

YouTuber „The Excellent Pokédex” stworzył film zatytułowany: „Wideo udowadniające, że Niantic NAPRAWIŁ mechanikę łapania w Pokemon Go 0.319.0!” ”, gdzie pokazało, że najnowsza wersja rozwiązała problem z przechwytywaniem, przywracając poprzednią wersję.

Kilku trenerów podziękowało YouTuberowi w sekcji komentarzy, dzieląc się swoimi doświadczeniami w łapaniu Pokémonów. Twierdzą, że zmiana przyniosła im „ulgę”.

Jeden z graczy napisał: „Zauważyłem, że dzisiaj było lepiej. Zacząłem myśleć, że przyzwyczaiłem się do zmiany”, podczas gdy inni byli szczęśliwi, że znów mogli łapać Pokémony tak jak wcześniej.

Reakcje na Reddicie

Film skłonił użytkownika Reddita „b33tsalad” do udostępnienia aktualizacji na subreddicie The Silph Road, z radością witając poprawkę „uszkodzonej” mechaniki przechwytywania.

Użytkownicy potwierdzili, że wersja 0.319.0 nie jest jeszcze dostępna na całym świecie i jest wprowadzana stopniowo, a urządzenia z systemem iOS w ogóle nie otrzymały jeszcze aktualizacji.

Wielu graczy zaczęło czuć się „strasznie” podczas przechwytywania z powodu problemów i z niecierpliwością czekają, aż aktualizacja będzie dostępna na ich telefonach komórkowych.

Wraz z nadejściem Go Fest 2024 i łapaniem Pokemon Go w końcu jak zwykle, gracze mogą nie mogą się doczekać złapania wszystkich błyszczących Pokemonów, które zadebiutują podczas tego wielkiego wydarzenia.

Źródło: www.charlieintel.com