Najnowsza aktualizacja Pokémon Go: błędy nadal występują.

Pokémon Go: Gdy aktualizacje nie przebiegają zgodnie z planem

Przy każdej aktualizacji Pokémon Go zawsze wydaje się, że gra zakończy się niepowodzeniem. Społeczność tak przyzwyczaiła się do tych błędów, że Niantic wypuściło poważną aktualizację AR i Snapshot, nie budząc tym żadnych poważnych obaw. W ramach kontrowersyjnej serii aktualizacji „Rediscover” Pokémon Go firma Niantic zaktualizowała możliwości rzeczywistości rozszerzonej, aby ulepszyć funkcję Snapshot. Dzięki aktualizacji „Rediscover Your Reality” w Pokémon Go możliwe jest teraz zrobienie migawki z maksymalnie trzema Pokémonami, ustawienie ich, modyfikacja ich pozycji i dodanie dodatkowych elementów. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Płonąca aktualizacja, która zaczyna śmierdzieć spalonym.

Po tym, jak Niantic wdrożyło aktualizację i ją promowało, strona pomocy technicznej gier Niantic zauważyła, że ​​tryb AR Pokémon Go nie działał poprawnie na modelach iPhone’a Pro i Pro Max, przez co gracze z Pokémonami pojawiali się w „dziwnych miejscach”. Ten problem jest związany z „Wyłączaniem mieszania rzeczywistości” i trwają prace nad rozwiązaniem w następnej wersji. To kolejny przykład zmiany w grze, która natychmiast skutkuje przestojem.

Powtarzające się problemy

Tylko w tym roku widzieliśmy, jak Pikachu pojawiał się podczas Godziny Reflektorów Sandshrew, problemy podczas Dni Raidów, brak powiadomień o bitwach podczas meczów Go Battle League, przypadkowo udostępnione ekskluzywne przedmioty, zmniejszone obrażenia z Szybkiego Ataku i bardziej otwarcie wspomniane przez Niantic. Wracając nieco dalej, w grudniu zdarzył się nawet przypadek, gdy Niantic przypadkowo wypuściło Kyurem Black i Kyurem White jako nagrody GBL, a następnie usunął ich z gry, nie wypuszczając ich dotychczas oficjalnie.

To tylko niektóre z problemów, które Niantic publicznie przyznała. Niedawno problem z odległością rzucania Poké Ballami zakłócał rozgrywkę, a niektórzy gracze rzucali Poké Ballami z pełną mocą lub wcale. Wydaje się, że jest to problem związany z ostatnimi aktualizacjami AR gry, przy czym Niantic jedynie potwierdzał problem w odpowiedziach na temat natywnego odświeżenia” jako jedyne rozwiązanie, podczas gdy wiele osób było zablokowanych w normalnej grze przez ponad tydzień – chociaż mogło to zostać naprawione w najnowsza aktualizacja.

Ostatnie wydarzenia, takie jak katastrofalna aktualizacja awatara, która wstrząsnęła społecznością, dały wgląd w trendy w testach beta Niantic. Niektóre funkcje, takie jak nowe opcje dostosowywania, były testowane tylko przez kilka miesięcy przed wypuszczeniem. I chociaż „niedokończone” zmiany awatarów i opinie od wewnętrznego testera są jakąkolwiek wskazówką, nawet ograniczone testy nie powstrzymają Niantic przed wypuszczeniem produktu – niezależnie od wczesnych negatywnych opinii lub potencjalnych błędów.

Źródło: www.bing.com