Najlepszy zestaw umiejętności Decidueye’a w Pokémon Go

Najlepszy atak Decidueye’a w Pokémon Go

Decidueye to ostateczna forma Rowleta w Pokémon Go i jest to Pokémon, którego dodanie do swojego zespołu warto rozważyć. Zanim użyjesz Decidueye w walce, ważne jest, aby rozważyć zbudowanie Pokémona z dobrym zestawem ruchów i wybrać najlepsze ataki, których będziesz go uczyć. Istnieje kilka ataków, których Decidueye może się nauczyć, a znalezienie najlepszego zestawu ruchów może być wyzwaniem. Jest kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę. Na szczęście zawęziliśmy opcje, aby ułatwić zrozumienie, abyś mógł w pełni wykorzystać Decidueye przeciwko innym graczom i podczas rajdów. Oto, co musisz wiedzieć o najlepszym zestawie ruchów Decidueye w Pokémon Go.

Jakie są najlepsze ataki Decidueye w Pokémon Go?

Decidueye może nauczyć się swoich najlepszych ataków podczas Dnia Społeczności Rowleta. Zdjęcie za pośrednictwem Niantic Najlepszym ruchem, jakiego można nauczyć Decidueye w Pokémon Go, jest Szybki Ruch Ulistnieniei ładowane ataki Szalona Roślina I Odważny ptak. Ta kombinacja ataków jest najsilniejszą, jakiej Decidueye może się nauczyć, co czyni go idealnym kandydatem do rywalizacji w ligach Grand lub Ultra. Ataki te mają wyjątkową synergię z Decidueye, Pokémonem typu Trawiastego i Duchowego. Jest słaby przeciwko atakom typu Mrocznego, Ognistego, Latającego, Duchowego i Lodowego, ale jest odporny na ataki typu Elektrycznego, Walczącego, Trawiastego, Naziemnego, Normalnego i Wodnego. Niestety, żaden z ataków Decidueye’a nie jest skuteczny przeciwko typom Pokémonów, przeciwko którym jest słaby, co utrudnia użycie go przeciwko tym Pokémonom.

Najlepsze szybkie i naładowane ruchy dla Decidueye

Podczas Dnia Społeczności Rowlet gracze mogą się uczyć Ulistnienie, Szalona Roślina I Odważny ptak. Ataki te czynią Decidueye groźnym przeciwnikiem w ligach Grand i Ultra. Z drugiej strony Decidueye jest podatny na ataki ciemności, ognia, latania, ducha i lodu, dlatego musisz dobrze zrównoważyć swoją drużynę, aby chronić ją przed tego typu atakami.

Moc Decidueye w Pokémon Go

Decidueye nie jest najsilniejszym Pokémonem w Pokémon Go, ale potrafi skutecznie zaskoczyć przeciwnika. Polecam używać Decidueye w Ultra League zamiast w Grand League, co czyni go idealnym kontratakem do walki z Poliwrathem, Swampertem, Golisopodem i Trevenantem. To zminiaturyzowana wersja Skeledirge, ale nie wszyscy gracze Pokémon Go będą mieli dostęp do tego Pokémona typu Ognistego i Duchowego. Będziesz chciał mieć pewność, że nie wyślesz Decidueye’a przeciwko Registeelowi, Talonflame’owi, Skarmory’emu, Charizardowi, Pidgeotowi, Guzzlordowi, Jellicentowi lub przeciwko jakimkolwiek Pokémonom typu Stalowego. Największą słabością Decidueye jest to, że nie może zadać zbyt dużych obrażeń Pokémonowi typu Stalowego, dlatego będziesz chciał dobrze zrównoważyć swój zespół, aby uchronić się przed tym przeoczeniem.

Źródło: www.bing.com