Najlepszy zestaw ruchów dla Shadow Kyogre w Pokémon Go

Wskazówki dotyczące optymalizacji Shadow Kyogre w Pokémon Go

Wraz z pojawieniem się Shadow Kyogre w Pokémon Go, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak najlepiej zoptymalizować tego Pokémona i jakich najlepszych ataków go nauczyć, aby stał się niezbędnym atutem w twoim zespole. Ważne jest, aby skorzystać z okazji i złapać tego Legendarnego Pokémona, póki jest on dostępny. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszym zestawie ruchów dla Shadow Kyogre w Pokémon Go.

Najlepszy zestaw ruchów dla Shadow Kyogre w Pokémon Go

Podobnie jak standardowy Kyogre w Pokémon Go, Shadow Kyogre korzysta z tego samego zestawu ruchów. Zatem najlepszymi atakami, których można go nauczyć, są szybki Wodospad oraz naładowane ataki Surf i Origin Pulse. Należy pamiętać, że Kyogre może nauczyć się tylko jednego szybkiego ataku: Wodospadu. Jest to bardzo potężny atak typu Wodnego, z którego korzysta prawie każdy Pokémon typu Wodnego, który może się go nauczyć w Pokémon Go. Brakuje mu jednak przyzwoitej ilości energii, która może ograniczyć Kyogre. Korzysta jednak z solidnych statystyk obrony, co sprawia, że ​​trudniej go pokonać w bitwie. Warto w przyszłości wykorzystać to przeciwko Giovanniemu.

Jeśli chodzi o ataki ładowane, Shadow Kyogre może nauczyć się kilku przydatnych ataków, takich jak Blizzard i Thunder. Wymagają one jednak zbyt dużo energii, a Shadow Kyogre potrzebuje ładowanych ataków, które uruchamiają się szybciej. Właśnie dlatego Surf i Origin Pulse wyróżniają się spośród innych opcji. Dobrym sposobem na zmianę tego byłoby zastąpienie Surfowania Thunderem, aby nadać mu atak typu Elektrycznego.

Czy Shadow Kyogre to dobry wybór w Pokémon Go?

Podobnie jak normalny Kyogre, Shadow Kyogre jest doskonałym wyborem w Lidze Mistrzów. Główną różnicą pomiędzy normalną wersją Kyogre a wersją Shadow jest wzrost statystyk ataku o 20 procent i zmniejszenie statystyk obrony. Shadow Kyogre nie jest straszny, ale w porównaniu do wersji standardowej nie radzi sobie już tak dobrze. Jednak obie wersje warto mieć w swojej kolekcji.

Źródło: www.bing.com