Najlepszy zestaw ruchów dla Aggrona w Pokemon Go i jego wydajność

Najlepszy zestaw ruchów dla Aggrona w Pokemon Go

Jeśli chcesz zmaksymalizować wydajność swojego Aggrona w Pokemon Go, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Odkryj najlepszy zestaw ruchów, zalecenia dotyczące ruchów i meta znaczenie tego stworzenia.

Aggron, który pojawił się w regionie Hoenn, jest ostateczną formą ewolucji Pokemona Arona typu Stalowo-Kamiennego.

Najlepszy zestaw ruchów Aggrona w Pokemon Go

Aby Twój Aggron był potężny, zalecamy wyposażenie tego Pokemona w Smack Down jako szybki ruch oraz Meteor Beam i Heavy Slam jako ruchy naładowane.

To prawda, że ​​Smack Down nie ma najwyższego DPS ani EPS na Pokebattlera, ale korzysta z cennego bonusu STAB. Dodatkowo Promień Meteorytu i Ciężki Uderzenie zapewniają Aggronowi doskonałą różnorodność typów ruchów.

Wszystkie ruchy, których Aggron może się nauczyć w Pokemon Go

Oto przegląd wszystkich ruchów, których Aggron może się nauczyć w Pokemon Go, niezależnie od tego, czy są to szybkie ruchy, czy naładowane ruchy.

Szybkie ruchy obejmują Ogon Smoka, Żelazny Ogon, Uderzenie i Plusk. Jeśli chodzi o Ruchy Naładowane, Aggron może nauczyć się Kamiennej Krawędzi, Skalnego Grobowca, Grzmotu, Ciężkiego Uderzenia, Powrotu i Promienia Meteorytowego.

Znaczenie Aggron w Pokemon Go

Jeśli chodzi o walki PvP, Aggron nie jest najlepszym wyborem w Pokemon Go, znajdzie jednak swoje miejsce w ligach Ultra i Master, choć wiele innych Pokemonów jest w stanie przewyższyć jego wydajnością. Należy pamiętać, że pomimo obecności w meta legendach i pseudolegendarach, takich jak Metagross, Aggron zajmuje dość dobre miejsce w lidze mistrzów.

Według PvPoke, Aggron zajmował 348. miejsce w Ultra League w listopadzie 2023 r. Jego odpowiednik Shadow zajmował 364. miejsce. Jednak w Master League XL Aggron zdołał osiągnąć 242. miejsce w meta.

Źródło: www.dexerto.com