Najlepszy zestaw ruchów Conkeldurr Pokémon GO do raidów i PvP

Chcesz poprawić wydajność swojego Conkeldurra w Pokemon GO? Jesteś we właściwym miejscu! Od czasu dodania tego Pokémona w 2020 r. z jego solidnymi statystykami i wydarzeniami takimi jak Dzień Społeczności Timburra, coraz więcej graczy zastanawia się, jaki jest najlepszy zestaw ruchów dla Conkeldurra.

Najlepsza konfiguracja ruchu dla Raidów

Jeśli chcesz używać Conkeldurra do najazdów, najlepszą konfiguracją ruchu jest użycie Pięści Karate jako szybkiego ataku i Walki Wręcz jako ataku naładowanego. Te ruchy mają najwyższy DPS ze wszystkich ruchów typu Walczącego, których Conkeldurr może się nauczyć. Jeśli twój Conkeldurr nie nauczył się jeszcze Walki Wręcz i nie masz wystarczającej ilości naładowanego CT, aby spróbować go zdobyć, Rockblade jest dobrą alternatywą z przyzwoitym DPS, nawet jeśli czas ładowania jest dłuższy.

Chociaż Conkeldurr może nauczyć się innych ataków, takich jak Wybuch Trucizny i Telluriforce, zawsze najlepiej jest wybrać konfigurację ruchów przyjazną Raidowi z typami pasującymi do użytkownika, ponieważ zapewni to premię do obrażeń 1,2x, znaną jako „Premia za ten sam atak”.

Najlepsze konfiguracje ruchów dla PvP

Dzięki dodatkowym strategiom związanym z Pokemon GO PvP, najlepsza konfiguracja ruchów dla Conkeldurra zależy całkowicie od przeciwnika, z którym się mierzysz, ponieważ uwzględnia mocne i słabe strony Twojego Pokemona. Masz więc wybór pomiędzy dwiema różnymi konfiguracjami ruchów: defensywną, aby ukryć swoje słabości, lub ofensywną, aby zadać jak najwięcej obrażeń, wykorzystując swój potencjał w ruchu typu Walczącego.

Jeśli twój przeciwnik próbuje skontrować Conkeldurra, wykorzystując jego słabości, możesz dodać kilka ataków do swojego zestawu ruchów. Najlepszą kombinacją ruchów zapewniających obronę przed słabościami jest wybranie Venom Bite jako szybkiego ataku i Rock Blade jako ataku ładowanego. W ten sposób będziesz mógł przeciwdziałać typom Wróżek za pomocą super skutecznego Ukąszenia Jadu i używać Kamiennego Ostrza do zwalczania typów Latających.

Jeśli wolisz bardziej ofensywną konfigurację ruchu w PvP, najlepsza opcja pozostaje taka sama jak w przypadku Raidów: połącz Karate na Pięść i Walkę Wręcz. Teoretycznie możesz zastąpić Walkę Wręcz Kamiennym Ostrzem, ale dłuższy czas ładowania sprawi, że ta kombinacja będzie mniej skuteczna w zmuszaniu przeciwnika do użycia Tarcz.

Jeśli nie masz innego naładowanego CT, który mógłby zastąpić Kamienne Ostrze Walką Wręcz i chcesz mieć najlepszą możliwą drużynę PvP, polecam tymczasowo zastąpić swojego Conkeldurra innym Pokémonem typu Walczącego.

Proszę bardzo, teraz wiesz, jak zbudować świetną konfigurację ruchu dla Conkeldurra w Pokemon GO. Aby uzyskać więcej podobnych gier, sprawdź naszą listę najlepszych gier, takich jak Pokemon GO. W przeciwnym razie zajrzyj na naszą stronę główną Poradniki i aktualności Pokemon GO, aby uzyskać jeszcze więcej niezbędnych informacji.

Źródło: www.ggrecon.com