Najlepszy w walce z Samurottem Hisuianem i strategiami w Pokémon Go

Wydarzenie Raid Day jest okazją dla graczy Pokémon Go do schwytania regionalnej wersji Water Startera, Hisuiana Samurotta. Musisz przygotować najlepsze kontrataki, aby mieć szansę na złapanie tego Pokémona. Odkryj w tym artykule najlepsze kontrataki, a także najlepsze ruchy Hisuiana Samurotta.

Najlepsze kontrataki Hisuiana Samurotta

Ponieważ Hisuian Samurott jest typem Wodnym/Mrocznym, możesz zbudować stosunkowo łatwą drużynę silnych kontrataków do walki z tym Pokémonem. Można używać dowolnego Pokémona typu Walczącego lub Wróżkowego, bez obawy otrzymania superefektywnych obrażeń, pomocne może być również użycie odpowiedniego Pokémona typu Trawiastego lub Elektrycznego.

Najbardziej polecanym Pokémonem do stawienia czoła temu wydarzeniu podczas raidu jest Sceptile zdolny do Mega Ewolucji. Mimo że otrzyma znaczne obrażenia od Hisuiana Samurotta, siła uderzenia tego Pokémona dzięki Rykowi i Wściekłym Pnączom jest nieporównywalna. Pokémon Mega Brasegali i Mega Gardevoir są również zalecane ze względu na ich zdolność do zadawania ogromnych obrażeń.

Jeśli nie masz dostępu do Mega w tej kategorii, doskonałym wyborem będą Pokémony typu Walczącego, takie jak Terrakion, Machok, Hariyama i Lucario. Można je po prostu wyposażyć w dostępne ruchy typu Walczącego i dadzą ci zdecydowaną przewagę.

Warto zaznaczyć, że niezależnie od tego, czy grasz z innymi graczami, czy też próbujesz ukończyć wydarzenie w pojedynkę, Twój Pokémon powinien mieć co najmniej poziom 35 do 40, aby zagwarantować zwycięstwo.

Najlepsze ruchy PvP i PvE od Hisuiana Samurotta

Ponieważ Hisuian Samurott jest tak nowy w meta Pokémon Go, nie ma jeszcze dobrze określonej roli w PvP. Z tego powodu warto znać najlepsze ruchy, aby pomimo swoich obecnych słabości zabłysnąć w walce.

W Great League najlepszym posunięciem jest skoncentrowanie obrażeń za pomocą Wodospadu, Lodowego Wiatru i X-Scissora. Ten ruch jest również zalecany w Lidze Mistrzów, ale zdecydowanie zaleca się wzmocnienie swojej drużyny Pokémonami wyższego poziomu, jeśli planujesz awansować w rankingach.

W Ultra League użyj Warczenia, aby zadać obrażenia typu Mrocznego, a następnie Lodowego Wiatru i Mrocznego Pulsu. W tej lidze Hisuian Samurott może być cennym nabytkiem dzięki swoim atakom typu Mrocznego i pokryciu wielu typów Pokémonów.

Hisuian Samurott jest obiecującym Pokémonem i powinien się poprawić wraz z dodaniem nowych ruchów do jego repertuaru. Tymczasem Pokémonów typu wodnego jest mnóstwo i wiele z nich jest lepszych od Hisuian Samurott w pełnieniu ról w zespołach.

Źródło: dotesports.com