Najlepsze zestawy umiejętności i liczniki pokemonów dla Cradily w Pokemon Go

Czy zawsze zastanawiałeś się, jak pokonać Cradily w Pokemon Go? Ten Pokémon jest jednym z najdziwniejszych w składzie Gen III. Nie daj się zwieść jego wyglądowi, może być groźny, jeśli nie wiesz, jak mu się przeciwstawić. Nawet Cliff Zespołu R ma w swojej drużynie Cradily’ego, który może stać się prawdziwym bólem głowy, jeśli nie wiesz, jak sobie z nim poradzić. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem PvP, czy PvE, ten Pokémon może zrujnować Twój dzień. Nie martw się, pokażę Ci najlepsze zestawy ruchów i kontrataki dla Cradily w Pokemon Go.

Najlepsze zestawy ruchów i kontrataki dla Cradily w Pokemon Go

Cradily ma unikalną podwójną typologię, Skała/Roślina, która pozwala mu ukryć wiele jego słabości. Rzeczywiście, typ Kamienny pokonuje Pokémony typu Ognistego, Lodowego i Latającego, podczas gdy typ Trawiasty jest groźny przeciwko Pokémonom typu Wodnego i Ziemnego. Zanim przyjrzymy się zestawom ruchów, przyjrzyjmy się najpierw, jak skontrować wymykającego się spod kontroli Cradily’ego.

Kontrataki przeciwko Cradily w Pokemon Go

Cradily jest słaby na ataki typu Robaczego, Walczącego, Lodowego i Stalowego, a jednocześnie odporny na ataki typu Normalnego i Elektrycznego. Jeśli walczysz z Cradily w PvP Ligi Mistrzów, Medicham i Gligar są dobrymi kontratakującymi. Te dwa Pokémony są ogólnie groźne w Lidze Mistrzów, a im wyżej awansujesz w rankingach, tym częściej będziesz je spotykał. Jeśli nie walczysz z prawdziwymi graczami, twoje wybory dotyczące Pokémonów nie muszą być tak rygorystyczne. Polecam używać dowolnego dobrego Pokémona typu Walczącego, aby szybko wykończyć Cradily. Jeśli walczysz z Klifem Zespołu R, Lucario jest doskonałym wyborem, ponieważ wyrzuca Cradily’ego z gry, a także walczy ze swoim Tyranitarem i Mamutem.

Najlepszy zestaw ruchów dla Cradily w Pokemon Go

Skoro już wiesz, jak walczyć z Cradily, może sam tego nie wykorzystasz? Oto prawdopodobnie najlepszy zestaw ruchów dla Cradily:

  • Szybki atak: Strzał błotny
  • Naładowany atak: węzeł trawy lub kamienne ostrze

Osobiście używam Rock Blade dla lepszego krycia, ale Grass Knot to także potężny, ładowany atak. Na pierwszy rzut oka Cradily może wydawać się dziwnym wyborem w PvP, ale ma pewną użyteczność. Niestety, ten Pokémon słabo radzi sobie z Medichamem, który jest prawdopodobnie najlepszym Pokémonem w PvP Ligi Mistrzów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Cradily działa bardzo dobrze przeciwko kilku popularnym meta Pokémonom. Gdy awansujesz w szeregach, spotkasz wielu trenerów używających Pokémonów, takich jak Laggron, Azumarill i Galarian Stunfisk. Cradily jest potężny w walce ze wszystkimi potencjalnymi zagrożeniami, co czyni go przyzwoitym wyborem przeciwko meta. Tak długo jak znasz słabości Cradily’ego i trzymasz go z dala od nieuniknionego roju Medicham, będzie ci bardzo przydatny.

Jeśli grasz w Pokemony na wielu platformach i rozważasz użycie Pokemon HOME, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak to zrobić.

Źródło: www.bing.com