Najlepsze zestawy ruchów i liczniki dla Cradily w Pokemon Go

Czy jesteś fanem Pokémon Go i uwielbiasz bitwy PvP i PvE? Cóż, w grze jest dziwne stworzenie, które może płatać ci figle, jeśli nie wiesz, jak mu przeciwdziałać. To jest Cradily, Pokémon typu Rock/Roślina z trzeciej generacji. W tym artykule pokażę Ci najlepsze umiejętności i kontrataki, dzięki którym pokonasz tego potężnego przeciwnika.

Wyzwania Cradily

Cradily ma unikalny podwójny typ, Skała/Roślina, który pozwala mu zneutralizować wiele własnych słabości. Rzeczywiście, typ skały jest skuteczny przeciwko ogniowi, lodzie i lataniu, podczas gdy typ roślinny jest groźny przeciwko wodzie i ziemi. Zanim przyjrzymy się umiejętnościom Cradily’ego, zobaczmy, jak go zneutralizować.

Kontrataki na Cradily

Cradily jest podatny na ataki robaków, walki, lodu i stali, ale jest odporny na ataki normalne i elektryczne. W Grand League PvP Pokémony takie jak Médicham i Gligar okazują się dobrymi kontratakującymi. Te dwa Pokémony są ogólnie groźne, więc możesz je często spotykać podczas swoich bitew. Jeśli nie walczysz z prawdziwymi graczami, Twoje wybory dotyczące Pokémonów mogą być mniej rygorystyczne. Polecam używać przyzwoitego Pokémona typu Walczącego, aby łatwo pokonać Cradily. Jeśli walczysz z Klifem Zespołu R, Lucario jest doskonałym wyborem, ponieważ neutralizuje Cradily’ego, a także walczy ze swoim Tyranitarem i Mamutem.

Najlepsza umiejętność dla Cradily

Skoro już wiesz, jak walczyć z Cradily, może sam byś tego użył? Oto najlepszy zestaw umiejętności dla Cradily:

Szybki atak: Strzał błotny

Naładowany atak: węzeł trawy lub osuwisko

Używam Rockfall dla lepszego pokrycia, ale Grass Knot jest również bardzo potężnym naładowanym atakiem. Na pierwszy rzut oka Cradily może wydawać się dziwnym wyborem do PvP, ale ma swoje zastosowania. Niestety, ten Pokémon słabo wypada w starciu z Medichamem, który jest uważany za jednego z najlepszych Pokémonów Wielkiej Ligi w PvP. Jednakże Cradily jest bardzo skuteczny przeciwko kilku popularnym Pokémonom w meta, takim jak Laggron, Azumarill i Phyllali. Dlatego też przeciwdziałanie tym powszechnym zagrożeniom może być dobrym wyborem. Tak długo jak znasz słabości Cradily’ego i trzymasz go z daleka od przerażającego Medichama, będzie on bardzo przydatny w twoich bitwach.

Jeśli grasz w Pokémon na wielu platformach i planujesz używać Pokémon HOME, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak to zrobić.

Źródło: www.bing.com