Najlepsze drużyny Pokémon na Letni Puchar Pokémon Go (Wielka Liga)

Wskazówka: sprawdź najlepsze drużyny Pokémon do wykorzystania w Letnim Pucharze Pokémon Go (Wielka Liga)

Najlepsze drużyny Pokémon do wykorzystania w Letnim Pucharze Pokémon Go (Wielka Liga)

Sezon Shared Skies w Pokémon Go trwa, co oznacza początek nowych zawodów Battle League. Istnieje kilka wydarzeń i pucharów, w których gracze mogą wziąć udział, a ponieważ jest lato, Puchar Letni powraca, aby umożliwić Ci wykorzystanie najlepszych drużyn. Puchar Letni to Puchar Ligi Bitewnej Pokémon Go, w którym wyróżnia się kilka Pokémonów. Ponieważ jest to pierwszy sezon Letniego Pucharu Wspólnych Przestworzy, skupia się on na rozgrywkach Wielkiej Ligi. Chociaż nie możesz używać swojego najsilniejszego Pokémona, chcemy mieć pewność, że wykorzystasz najlepsze opcje, aby pokonać przeciwnika. W tym przewodniku omówimy niektóre z najlepszych drużyn, których możesz użyć w bitwach Pokémon Go Summer Cup (Grand League) i co czyni je poważnymi pretendentami.

Zespoły Mantine, Cradily i Greedent

Nasz pierwszy zespół składa się z Mantine’a, Pokémona latającego i wodnego. To solidny wybór na pierwszego Pokémona i nadal świetnie nadaje się do wykorzystania w drużynie Pokémon Go Grand League. Chcesz połączyć go z Cradily i Greedentem, którzy mogą zapewnić dobre pokrycie dzięki swoim różnorodnym zestawom ruchów. Chcesz zarezerwować tarczę dla Mantine’a, jeśli spotkasz Pokémona typu Elektrycznego.

Chcesz nauczyć Mantine’a używania ataku skrzydłami, aeroblastu i lodowego lasera. Następnie upewnij się, że Cradily wie, jak używać funkcji Koszenie trawy, Osuwisko i Węzeł trawy. Na koniec naucz Greedenta używać Błotnego Strzału, Walki i Płonącej Ścieżki.

Zespoły Vigoroth, Pelipper i Lickitung

Następna drużyna podkreśla Vigoroth. Choć nie jest tak potężny jak Slaking, Vigoroth może wywrzeć ogromną presję na wrogą drużynę, zmuszając przeciwnika do częstego używania tarczy. Jeśli chcesz zachować go na później, możesz wymienić Vigoroth. Lickitung to dobry wybór do handlu, biorąc pod uwagę jego ogólną wytrzymałość, chociaż Pelipper pozostaje ulubieńcem wielu graczy Pokémon Go. Obydwa są solidnym wyborem, gdy chcesz wymienić Pokémona.

Vigoroth musi nauczyć się kontrataku, upadku skał i ataku. W przypadku Pelippera naucz go używać Plasterka Powietrza, Kuli Pogodowej (typ Wodny) i Gwałtownego Wiatru. Twój ostatni Pokémon, Lickitung, musi nauczyć się używać Liżenia, Odłamka Kamienia i Ataku.

Zespoły Toxapex, Togedemaru i Poliwrath

Następna drużyna wyróżnia innego częstego zawodnika Wielkiej Ligi, Toxapex. Biorąc pod uwagę obecne zmiany w ruchach bojowych Pokémon Go Shared Skies, Toxapex jest z pewnością jedną z najlepszych opcji, jakie możesz wybrać na Puchar Letni. Ale jest słaby przeciwko kilku Pokémonom, co oznacza, że ​​być może będziesz musiał zamienić go na Togedemaru podczas tych bitew. Upewnij się, że wytrzymasz tak długo, jak to możliwe, zanim wypuścisz swojego ostatniego Pokémona, Poliwratha, który może zmieść przeciwnika.

Aby uzyskać najlepsze zestawy ruchów, naucz Toxapexa używania Venom Stinger, Madness Wave i Harvest. Następnie chcesz nauczyć Togedemaru używania Lightning Bolt, Crazy Lightning Bolt i Cell Stinger. Najlepszy zestaw ruchów Poliwratha składa się z Kontra, Gotowania i Lodowego Wiatru.

Zespoły Charjabug, Quagsire i Munchlax

W przypadku naszej następnej drużyny wyróżniamy Charjabuga jako Pokémona startowego dla tej drużyny. Chociaż animacja jego ataków zajmuje dużo czasu, Charjabug pozostaje ulubieńcem i może być elastyczny dla twojej drużyny. Możesz sparować go z Quagsire i Munchlaxem, rezerwując Quagsire jako swojego ostatecznego Pokémona. Munchlax to świetny wybór dla każdego zespołu Pokémon Go, ale nie czekaj zbyt długo, aby z niego skorzystać.

Chcesz użyć Charjabuga, który wie, jak używać Błyskawicy, Ciosu Krzyżowego i Porażenia. Quagsire musi nauczyć się używać Błotnego Strzału, Plasterka i Hydrotaila. Na koniec upewnij się, że Munchlax może używać Szarży, Odbioru i Spychacza.

Zespoły Pidgeot, Venusaur i Diggersby

Nasza ostateczna drużyna składa się z zawsze popularnego Pidgeota, potężnego Pokémona typu Latającego i Normalnego. Pidgeot jest często używany w Wielkiej Lidze i jest najlepszym wyborem w Pokémon Go. Chcesz dać mu silnych partnerów, więc umieściliśmy go obok Venusaura i Diggersby’ego, wśród potężniejszych i potężniejszych Pokémonów, których możesz używać latem. Filiżanka. Pidgeot może nauczyć się ataków skrzydłami, raptora i tańca piór. Venusaura naucz go Bicza Pnącego, Burzy Kwiatów i Bomby. Wreszcie ostatni Pokémon, Diggersby, musi nauczyć się korzystać z Błotnego Strzału, Piaskowego Rzutu i Hiper Promienia.

Źródło: www.bing.com