Najlepsze drużyny na Retro Cup w Pokémon Go Grand League

Puchar Retro Pokémon Go powraca

Rywalizacja w sezonie Podróży w Czasie rozpoczęła się wraz z powrotem Pucharu Retro Pokémon Go. Gracze mogą używać swoich ulubionych Pokémonów, aby zmierzyć się z innymi graczami w tej zaciętej rywalizacji. Jednak przed wskoczeniem do Retro Cup warto pamiętać o kilku zasadach i wiedzieć, jakiego Pokémona najlepiej używać. Na szczęście mamy Cię pod ręką. Oto, co musisz wiedzieć o najlepszych drużynach Retro Cup Great League w Pokémon Go.

Najlepsze drużyny Pokémon do wykorzystania w Wielkiej Lidze Retro Cup Pokémon Go

Aby rywalizować w Wielkiej Lidze Pokémon Go Retro Cup, musisz zbudować drużynę trzech Pokémonów.Te Pokémony nie mogą przekroczyć 1500 CP i nie mogą być typu Ciemnego, Stalowego ani Wróżkowego. Wybór drużyny musi uwzględniać te kryteria przez cały czas trwania zawodów. Jednak nadal masz do wyboru szeroką gamę Pokémonów dla swojej drużyny i ważne jest, aby upewnić się, że się uzupełniają. Oto niektóre z najlepszych drużyn, jakie stworzyliśmy na potrzeby Wielkiej Ligi Retro Cup Pokémon Go na sezon Podróży w Czasie.

Lickitung, Gligar i Froslass

W skład zespołu wchodzą Lickitung, Gligar i Froslass. Lickitung jest jednym z najlepszych typów na linii frontu, ale nie posiada dużego nacisku tarczy, w tym przypadku pojawia się Gligar, który oferuje przyzwoitą ilość obrażeń w towarzystwie Froslass, który może działać jako atakujący lub obrońca, w zależności od przeciwnika. Lickitung powinien być pierwszym Pokémonem w Twojej drużynie podczas bitew Pokémon Go Retro Cup.Będziesz także musiał nauczyć ich najlepszych ataków. Lickitung musi znać Licka, Coup Basa i Megawhipa. Gligar musi znać się na locie, tunelu i aeropiku. Wreszcie Froslass musi opanować Lodowy Wiatr, Kulę Cienia i Lawinę.

Medicham, Diggersby i Alolański Sandslash

Zespół ten składa się z Medicham, Diggersby i Alolan Sandslash, co stanowi wyjątkową kombinację, która ma wiele do udowodnienia w Retro Cup. Medicham zawsze był ulubieńcem Wielkiej Ligi ze względu na swoją wytrzymałość i konsekwentność w bitwach, co czyni go idealnym Pokémonem do rozpoczęcia walki. Diggersby to kolejny solidny Pokémon, który może przyjąć wiele ataków, ale nie ma najlepszego zestawu umiejętności. Dlatego właśnie będziesz potrzebować pomocy Alolańskiego Sandslasha. Najlepszymi atakami Medichama będą Counter, Psychic i Ice Fist. Upewnij się, że uczysz Diggersby Mud Shot, Sand Blast i Ultralaser. Na koniec naucz Alolan Sandslash Shadow Claw, Lodowej Pięści i Przełomu Błyskawicy.

Pelippera, Clodsire’a i Bastiodona

Kolejnym zespołem, który warto wypróbować, są Pelipper, Clodsire i Bastiodon. Pelipper stał się ulubieńcem dzięki dużemu zestawowi umiejętności i ulepszeniom swojego szybkiego ataku, Stalowego Skrzydła. Kolejnym faworytem, ​​który pnie się w rankingach, jest Clodsire typu ziemnego i trującego. Powinien to być świetny wybór dla każdego, kto chce przetestować tę grę podczas Retro Cup Pokémon Go, zwłaszcza gdy zespół uzupełnia Bastiodon. Chcesz nauczyć się Pelipper Steel Wing, Weather Ball (typ wodny) i Violent Wind. Jeśli chodzi o Clodsire’a, upewnij się, że zna Stinga, Earthquake’a i Bomb-Fuj. Bastiodon będzie musiał znać Pięść Karate, Telluriforce i Miotacz Płomieni.

Jellicent, Dragonair i Dunsparce

W tej drużynie mamy Jellicent, Dragonair i Dunsparce. Jellicent to świetny Pokémon na linii frontu, zdolny do zadawania i przyjmowania dużych obrażeń. Dragonair jest bardzo przydatny do wzmacniania twojej drużyny i możesz uzupełnić Dunsparce jako swojego ostatniego Pokémona. Najlepsze ataki Jellicenta to Ghex, Surf i Shadow Ball. Naucz Dragonair Oddechu Smoka, Błota i Wodnego Ogona. Na koniec daj Dunsparce Roll, Rock Slide i Earth Break.

Mantine, Sirfetch’d i Regirock

Ostatni zespół, który chcę wyróżnić, to Mantine, Sirfetch’d i Regirock. Nie możesz się pomylić z Mantine’em jako swoim pierwszym Pokémonem, mimo że ma on kilka słabości. Jeśli zajdzie potrzeba jego wymiany, Sirfetch’d będzie dobrym wyborem, a Regirock będzie ostatnim wyborem. Regirock to jedna z najlepszych opcji, z których prawie zawsze można skorzystać, biorąc pod uwagę jego solidność. Najlepszymi atakami, których można nauczyć Mantine’a, będą Stalowe Skrzydło, Aeropic i Lodowy Laser. Jeśli chodzi o Sirfetcha, będziesz chciał go nauczyć Kontr, Nocnego Krajacza i Liściastego Ostrza. Ostatnim Pokémonem jest Regirock i będziesz chciał go nauczyć Rockfall, Rock Blade i Shadow Ball.

Źródło: www.bing.com