Najlepsze ataki Guzzlorda w Pokémon Go

Jak prawidłowo używać Guzzlorda w Pokémon Go? Łapiąc Guzzlorda w Pokémon Go, ważne jest, aby zmaksymalizować jego potencjał do walki z innymi graczami lub wykorzystania go w rajdach. Najlepszym sposobem na to jest zapewnienie mu najsilniejszych ataków i nauczenie go najlepszych umiejętności, jakie może zdobyć. Jest tylko kilka ataków, których Guzzlord może się nauczyć, dlatego niezbędny jest ostrożny wybór zestawu umiejętności. Łatwo popełnić błąd, ucząc go niewłaściwego ataku, co może utrudnić ci walkę z innymi graczami Pokémon Go. Na szczęście możemy ustalić, które ataki chcesz dać Guzzlordowi, aby zapewnić mu najlepszy możliwy zestaw umiejętności Pokémon Go, co ułatwi pokonywanie innych graczy i wykorzystywanie go w rajdach.

Najlepsze ataki Guzzlorda w Pokémon Go

Przygotuj się na uwolnienie Guzzlorda przeciwko swoim przeciwnikom. Zrzut ekranu za pośrednictwem Niantic. Ataki, których chcesz nauczyć Guzzlorda, to szybki atak Smoczego Kła oraz naładowane ataki Smoczego Pazura i Cruncha. Są to najsilniejsze ataki, jakich Guzzlord może się nauczyć w Pokémon Go, co czyni go potężnym przeciwnikiem do pokonania.

Jeśli chodzi o szybki atak Guzzlorda, Smoczy Kieł jest lepszym wyborem w porównaniu do drugiej opcji, Grymasu. Pomiędzy nimi, Smoczy Kieł jest znacznie potężniejszy niż Grymas i oba są atakami, których użycie zajmuje trzy tury. Smoczy Kieł zadaje 13 obrażeń i zapewnia 9 energii przy każdym użyciu. Grymas z kolei zadaje 5 obrażeń, ale zapewnia 13 energii. Chociaż Grymas zapewnia więcej energii w każdej turze, większe obrażenia Smoczego Kła sprawiają, że jest to znacznie mądrzejszy wybór.

Guzzlord oferuje kilka dodatkowych opcji, dzięki którym możesz rozważyć, których ładowanych ataków użyć. Oto wszystkie naładowane ataki, których Guzzlord może się nauczyć w Pokémon Go:

  • Zamach Niszczyciela (typ ciemny)
  • Crunch (typ ciemny)
  • Smoczy Pazur (typ smoka)
  • Bomba Berk (typ trucizny)

Z czterech opcji najlepszymi atakami są Smoczy Pazur i Crunch. Smoczy Pazur zadaje 50 obrażeń i wymaga 35 energii, natomiast Crunch zadaje 70 obrażeń i wymaga 45 energii, z 30% szansą na obniżenie obrony przeciwnika o jeden poziom.

Pomimo tego, że Destroyer Swing jest potężnym atakiem typu Mrocznego, który zadaje 65 obrażeń za 40 energii, szansa na Debuff Crunch przeciwnika stawia go na pierwszym miejscu jako obowiązkowy wybór. Podobny problem jest z Bomb Yuck, która zadaje 80 obrażeń i wymaga 50 energii. Jednakże nadal możesz zastąpić Cruncha, jeśli chcesz potencjalnie przeciwstawić się potencjalnym Pokémonom typu Fairy, które mogą przeciwstawić się Guzzlordowi w Pokémon Go.

Czy Guzzlord jest dobry w Pokémon Go?

Guzzlord jest Pokémonem powszechnie używanym w Wielkich i Ultra Ligach. Ze względu na częstotliwość używania przeciwko graczom, uważam, że jest to dobry Pokémon do zainwestowania w Pokémon Go. Upewnij się jednak, że nie przekracza 2500 CP.

Chociaż regularnie polecam go graczom Pokémon Go, jeśli chcą rywalizować w Wielkich i Ultra Bitewnych Ligach, mogą chcieć uniknąć używania go w Lidze Mistrzów. Na nieszczęście dla fanów Guzzlorda, istnieje zbyt wiele innych Legendarnych i Mitycznych Pokémonów, które sprawiają, że Guzzlord staje się przestarzały w Lidze Mistrzów.

Źródło: www.bing.com