Najlepsza umiejętność Decidueye ustawiona w Pokémon Go

Najlepsza konfiguracja dla Decidueye w Pokémon Go

Decidueye to ostateczna forma Rowleta w Pokémon Go i jest to Pokémon, którego dodanie do swojego zespołu warto rozważyć. Zanim użyjesz Decidueye w walce, ważne jest, aby rozważyć zbudowanie Pokémona z dobrym zestawem ruchów i wybrać najlepsze ataki, których będziesz go uczyć. Decidueye może nauczyć się kilku ruchów, a znalezienie najlepszego zestawu ruchów może być wyzwaniem. Musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Na szczęście zawęziliśmy opcje, aby ułatwić zrozumienie, abyś mógł w pełni wykorzystać Decidueye przeciwko innym graczom i podczas rajdów. Oto, co musisz wiedzieć o najlepszym zestawie ruchów Decidueye w Pokémon Go.

Najlepsze ataki Decidueye w Pokémon Go

Najlepszym atakiem, jakiego można nauczyć Decidueye w Pokémon Go, jest szybki ruch Liść oraz naładowane ataki Frenzy Plant i Brave Bird. Ta kombinacja ataków jest najsilniejszą, jakiej Decidueye może się nauczyć, co czyni go idealnym kandydatem do rywalizacji w Grands lub Ultra League. Ataki te mają wyjątkową synergię z Decidueye, Pokémonem typu Trawiastego i Duchowego. Jest słaby przeciwko atakom typu Dark, Fire, Flying, Ghost i Ice, ale jest odporny na ataki typu Electric, Fighting, Grass, Ground, Normal i Water. Niestety, żaden z ataków Decidueye’a nie jest silny przeciwko typom Pokémonów, na które jest słaby, co utrudnia ci przeciwstawienie się tym Pokémonom.

Będziesz chciał wyszkolić swoją drużynę, aby mieć pewność, że będzie w stanie prawidłowo pokonać Pokémony typu Dark, Fire, Flying, Ghost i Ice, gdy będziesz musiał zastąpić Decidueye w Pokémon Go. Nie będziesz chciał używać tego przeciwko Hisuian Typhlosion, na przykład. Porównując szybkie ruchy Decidueye’a, Leafage jest nadal najlepszy. Nie możesz się pomylić z Liścią nad Astonish, Magical Leaf i Razor Leaf.

Liść daje Decidueye 3,5 energii za każdym razem, gdy go użyjesz i zadaje trzy obrażenia na turę. Zadziwienie jest prawie na równi z najlepszym atakiem Roślin Decidueye’a, ale jest wolniejszy. Razor Leaf jest zwykle preferowanym wyborem dla wielu graczy Pokémon Go, jednakże nie generuje wystarczającej energii, aby Decidueye mógł użyć swoich naładowanych ataków, co czyni Leafage lepszą opcją.

Wreszcie, naładowane ataki, które wybierzesz dla Decidueye, będą: Odważny Ptak, Kula Energii, Roślina Szału, Skradanie Cienia i Kajdany Ducha. Spośród pięciu, najlepszym wyborem będą Brave Bird i Frenzy Plant, gdziekolwiek użyjesz Decidueye. Ataki te dość bolą, ale wadą Brave Bird jest to, że przy każdym użyciu obniża statystykę obrony Decidueye, więc musisz zachować ostrożność podczas korzystania z niego. Frenzy Plant nie ma skutków ubocznych i jest najlepszym, najbardziej stabilnym obrażeniam, jakie możesz zadać przeciwnikowi w Pokémon Go.

Czy Decidueye jest dobry w Pokémon Go?

Decidueye nie jest najsilniejszym Pokémonem w Pokémon Go, ale potrafi skutecznie zaskoczyć przeciwnika. Polecam używać Decidueye w Ultra League zamiast w Wielkiej Lidze, co czyni go idealną przeciwwagą do walki z Poliwrathem, Swampertem, Golisopodem i Trevenantem. To mniejsza wersja Skeledirge, ale nie wszyscy gracze Pokémon Go będą mieli dostęp do tego typu Ognia i Ducha. Będziesz chciał mieć pewność, że nie wyślesz go przeciwko Registeelowi, Talonflame’owi, Skarmory, Charizardowi, Pidgeotowi, Guzzlordowi, Jellicentowi lub jakiemukolwiek Pokémonowi typu Stalowego. Największą słabością Decidueye jest to, że nie może zadać zbyt dużych obrażeń Pokémonowi typu Stalowego i będziesz chciał grać ze swoją drużyną, aby uchronić się przed tym przeoczeniem.

Źródło: www.bing.com