Na zdobycie medalu Pokémon GO trzeba czekać 12 lat

Wyzwanie odznaki „Ultra Bohater” w Pokémon GO

Gracze Pokémon GO są znani ze swojego zaangażowania w grę, a zdobycie jednej z najtrudniejszych odznak wymaga prawie dziesięciu lat.

Odznaka „Ultra Bohater” wymaga od trenerów pokonania Szefa Team GO Rocket Boss łącznie 50 razy, co jest dużym wyzwaniem.

Duże wyzwanie

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to wcale takie trudne, zważywszy, że gra często nagradza graczy za zwykłe spacerowanie po swojej okolicy. Jednak szansa na walkę z Giovannim pojawia się tylko co trzy miesiące, co znacznie utrudnia zadanie.

Szybka kalkulacja potwierdza, że ​​trzeba by sumiennie grać w Pokémon GO przez 12 lat, nie przegapiając przybycia Giovanniego, aby zdobyć odznakę „Ultra Bohatera”.

Zwiększone trudności

Przed pandemią Covid-19 Giovanni pojawiał się co miesiąc, dzięki czemu odznaka była znacznie bardziej dostępna. Jednak od czasu wprowadzenia poważnych zmian w systemie gry wydaje się, że odznaka „Ultra Hero” została zepchnięta na dalszy plan, zagubiona w kontekście naznaczonym ograniczeniami.

Wniosek

Chociaż medale nie mają żadnego mechanicznego przeznaczenia, pozwalają śledzić postępy gracza. Dlatego zdobycie odznaki „Ultra Hero” jest dużym wyzwaniem dla najbardziej oddanych trenerów Pokémon GO. Mimo to wielu graczy prawdopodobnie spędziło już znaczną ilość czasu na spełnianiu wymagań tej wymagającej odznaki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź nasze porównanie Pokémon i Dragon Quest Monsters, które może być ciekawą alternatywą dla graczy szukających czegoś nowego.

Źródło: www.bing.com