Mylący bonus z okazji Dnia Badań Oddish w Pokémon Go

Gracze Pokémon Go są zdezorientowani tym, jak Niantic sformułowało premię badawczą Oddish w celu zdobycia Kamienia Słońca.

Dzień badań nad Oddischem

17 września w Pokémon Go odbył się dzień badawczy skupiony na stworzeniu pierwszej generacji, Oddishu. Ostateczną ewolucją tego Pokémona typu Trawiastego/Trującego może być Vileplume lub Bellossom, w zależności od preferowanego wyboru.

Częste spotkania i genialne wersje

Podczas wydarzenia Trenerzy mogli częściej spotykać Pokémony takie jak Roselia i Bellsprout. Dodatkowo większa była szansa na znalezienie Oddisha w rozmiarze XS i XXL oraz jego błyszczącą wersję.

Zamieszanie wokół bonusu

Niektórzy trenerzy byli zakłopotani premią badawczą, która oferowała Kamienie Słoneczne trzymane przez dzikiego Oddisha. Jednakże Oddish, który się pojawił, powstał w wyniku badań, a nie pojawił się na wolności.

Niepewni gracze Pokémon Go

Użytkownik Reddita wyraził zamieszanie w związku z premiami z okazji Dnia Badań Oddish na subreddicie Pokémon Go. OP wspomniał o premii ujawniającej, że jakiś dziki Oddish będzie trzymał Kamień Słońca. Jednak Oddish pojawiał się w badaniach, co wywołało pewną niepewność wśród trenerów.

Gracz Pokémon Go rozwiązał zagadkę, ujawniając, że stworzenia z badań nadal są uważane za dzikie. Inni potwierdzili sformułowanie Niantic, stwierdzając, że gra ogłasza „Pojawił się dziki Oddish!” » po wykonaniu zadań badawczych.

„To był najgorszy sposób na opisanie tego, do czego tak naprawdę się odnoszą” – napisał jeden z trenerów. O wiele dokładniejsze byłoby określenie w następujący sposób: „Oddish napotkany podczas badań terenowych może zawierać Kamień Słoneczny. »

Inny użytkownik Pokémon Go wyjaśnił, jak Niantic powinno zmienić dni badań. „Dzień badań to super fajny pomysł, ale musi zwiększyć szansę na otrzymanie zadań związanych z wydarzeniem” – zauważyli. „Przeszedłem/jeździłem przez całe wydarzenie i z łatwością 60% moich zadań stanowiły skany AR, Poké Balle lub spotkania niezwiązane z wydarzeniem. »

Dodatkowi trenerzy ujawnili, że wydarzenie w ogóle się dla nich nie pojawiło lub że nie złapali ani jednego Oddisha.

Źródło: www.dexerto.com