Możliwy wyciek dotyczący nadchodzącego wydarzenia Litten Community Day w Pokemon Go

Przyjrzyj się ekskluzywnemu ogłoszeniu Litten firmy Niantic, które może ujawnić kolejny Dzień Społeczności Pokemon Go w 2024 roku.

Inauguracja Dnia Społeczności Litten

Świat Cudów rozpoczął się w Pokemon Go i wreszcie Niantic ujawniło pierwsze w tym sezonie wydarzenie z okazji Dnia Społeczności. W wydarzeniu zaplanowanym na sobotę, 16 marca wystąpi Litten. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:00 czasu lokalnego i potrwają do godziny 17:00 czasu lokalnego. Gracze mogą spodziewać się znacznie częstszego widywania Littena na wolności i zwiększy się szansa na zdobycie Shiney. Shiney Litten zastępuje tradycyjny czarny kolor Pokémona jasną bielą, czyniąc go wyraźnie innym! Zdjęcie Shiney Litten z Pokémon Sword i Shield można zobaczyć poniżej.

Bonus z okazji Dnia Społeczności Litten

Wydarzenia z okazji Dnia Społeczności są zawsze ważne dla łowców Shiney, ale można też znaleźć inne korzyści. Gracze, którzy w pełni rozwiną Littena podczas wydarzenia (lub do pięciu godzin po nim), otrzymają Incineroara, który zna prezentowany atak, Pyrofury. Pyrofury to naładowany atak o mocy 110, używany zarówno na arenach, rajdach, jak i walkach trenerskich. Tego dnia gracze będą mieli łatwiejszą ewolucję Littena w Tomcata i Incineroara, ponieważ gra będzie oferować podwójne cukierki za przechwycenie. Zdobycia zapewnią także potrójne PD, a gracze na poziomie 31 i wyższym będą mieli podwójną szansę na zdobycie cukierków XL. Zarówno moduł kadzidła, jak i przynęty użyte podczas wydarzenia będą działać przez 3 godziny. Gracze mogą również spodziewać się wyświetlaczy PokéStop, naklejek i misji terenowych, a wszystko to skupione wokół Litten. Gracze, którzy nie mają możliwości wzięcia udziału w normalnych godzinach Dnia Społeczności, będą mogli znaleźć Matoufeu w czterogwiazdkowych rajdach między 17:00 a 22:00 czasu lokalnego. Te naloty można ukończyć tylko lokalnie, ale odnoszący sukcesy gracze zobaczą, jak Litten zaatakuje siłownię przez 30 minut, a Shiney Litten będzie pojawiał się z tą samą częstotliwością, co podczas wydarzenia.

Litten jest jednym z trzech Pokémonów startowych, spośród których gracz może wybierać w Pokémon Sun i Moon, obok Brindibou i Otaquin. Pierwszym Dniem Społeczności w 2024 r. był wydarzenie z udziałem Brindibou, co oznacza, że ​​prawdopodobnie w tym roku Otaquin będzie miał własne wydarzenie. Niantic zrobiło coś podobnego w zeszłym roku, ponieważ wszyscy trzej starterzy Kalos pojawili się podczas wydarzeń z okazji Dnia Społeczności w 2023 r. Nie musi to koniecznie oznaczać, że w tym roku będziemy świadkami Dnia Społeczności dla Otaquin, ale wraz z ogłoszeniem wydarzenia Littena wydaje się to prawie gwarantowane .

Harmonogram wydarzeń z okazji Dnia Społeczności

Przed rozpoczęciem World of Wonder firma Niantic ujawniła pełny harmonogram wydarzeń z okazji Dnia Społeczności w Pokemon Go. Harmonogram ten ujawniał jedynie daty tych wydarzeń, a nie pokemony, które będą w nich prezentowane. 16 marca to jedyny Dzień Społeczności przypadający w tym miesiącu, ale w kwietniu odbędzie się zarówno tradycyjne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności, jak i klasyczne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności. Czy cieszysz się z Dnia Społeczności Litten? Czy sądzisz, że w 2024 r. będziemy świadkami Dnia Społeczności w Otaquin? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com