Mityczny Pokemon Diancie z Pokemon Go: za darmo dla wszystkich od 1 maja

Nie masz biletu na zeszłoroczny Pokemon Go Fest? Bez problemu.

Powrót Diancie w Pokemon Go

Zdobycie mitycznego pokemona może być niezwykle trudne. Każde pokolenie Pokemonów miało takiego od czasu wprowadzenia Mew w Pokemon Red i Green, a jeśli przegapisz okazję, aby go zdobyć, możesz czekać bardzo długo. W zeszłym roku Pokemon Go zaoferowało graczom szansę na zdobycie jednego z najrzadszych mitycznych pokemonów, Diancie. Pokemon był dostępny tylko dla tych, którzy uczestniczyli w Pokemon Go Fest 2023 lub kupili bilet w sklepie w grze. To się jednak zmieni za kilka dni, ponieważ Diancie zostanie udostępnione wszystkim graczom za darmo.

Niantic ogłosiło, że Diancie powróci do Pokemon Go poprzez historię Special Research zatytułowaną Glitz and Glam. Specjalne badania rozpoczną się 1 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Na dzień dzisiejszy Niantic nie ogłosiło, na czym będą polegać badania specjalne, ale nie będzie żadnego wygaśnięcia, więc gracze nie będą musieli się spieszyć, aby je ukończyć! Jak zawsze w przypadku wydarzeń nadrabiających zaległości Pokemon Go Fest, gracze, którzy już zdobyli Diancie, nie będą mogli zdobyć drugiego. Wszyscy gracze nadal będą mogli ukończyć Glitz i Glam, ale zostaną nagrodzeni dodatkowymi cukierkami Diancie.

Diancie jest jedynym mitycznym pokemonem, który ma zdolność Mega Ewolucji. Pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia 1 maja a jego zakończeniem 3 maja o 23:59 czasu lokalnego gracze będą mogli zdobyć energię Mega Diancie, wykonując określone zadania związane z badaniami terenowymi. Niektóre zadania Field Research będą również nagradzać graczy spotkaniami z Carbinkiem. Dokładny związek między Carbinkiem i Diancie nigdy nie został potwierdzony, więc chociaż istnieje podobieństwo między dwoma Pokemonami, jeden nie ewoluuje w drugiego.

W ciągu ostatnich kilku lat The Pokemon Company nie oferowała wielu sposobów na zdobycie Diancie poza Pokemon Go, więc gracze, którzy potrzebują tego Mitycznego Pokemona w Pokemon Home, mogą chcieć skorzystać z tego wydarzenia!

Festiwal Pokemon Go 2024

Każdego roku podczas Pokemon Go Fest prezentowany jest nowy mityczny pokemon i ten rok nie jest wyjątkiem. Po zeszłorocznej premierze Diancie wiemy, że Marshadow po raz pierwszy będzie dostępny w 2024 roku. Bilet na spotkanie z Marshadowem jest już dostępny w sklepie, gdzie kosztuje 14,99 dolarów. Najwyraźniej Marshadow zostanie udostępniony wszystkim graczom podczas bezpłatnego wydarzenia w 2025 r., tak jak obecnie widzimy to w przypadku Diancie i tak jak Niantic zrobiło to w przeszłości w przypadku innych Mitycznych Pokemonów. Ten bilet za 15 dolarów daje graczom szansę na zdobycie Marshadow od 6 do 12 miesięcy wcześniej niż ktokolwiek inny, wraz z innymi korzyściami. Jednym z nich jest zwiększona szansa na znalezienie błyszczących Pokemonów podczas Pokemon Go Fest odbywającego się 13 i 14 lipca.

Czy planujesz sprawdzić te badania specjalne w Pokemon Go? Kupiliście bilet na Diancie w zeszłym roku, czy czekaliście na to? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com