Mistrzostwa Świata Pokemon Go: wydarzenie w grze

Chcesz dowiedzieć się, co nowego w wydarzeniu Pokemon Go z okazji Mistrzostw Świata 2023? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o nowych niespodziankach, które na Ciebie czekają!

Nowe wydarzenie w grze

W ten weekend odbędą się Mistrzostwa Świata Pokemonów 2023, ale jeśli nie możesz dotrzeć do Jokohamy, nie martw się! Pokemon Go zaplanowało nowe wydarzenie w grze, aby uczcić tę okazję. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 11 sierpnia o godzinie 11:00 czasu lokalnego i zakończy się we wtorek 15 sierpnia o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Pikachu w kostiumie

Podczas tego wydarzenia gracze będą mieli szansę znaleźć nowego przebranego Pikachu. Tego specjalnego Pikachu z Mistrzostw Świata 2023 można zdobyć, wypełniając misje czasowe lub uczestnicząc w rajdach poziomu 1. Ten Pikachu będzie nosił specjalnie zaprojektowaną koszulkę, którą gracze mogą również zdobyć dla swojego awatara w sklepie w grze. będzie również do kupienia.

Darmowe stroje

Dla tych, którzy nie chcą wydawać PokeCoins na zmianę wyglądu, dostępny będzie darmowy strój w kolorze szarym. Na tej koszulce pojawią się Pokemony Sprigatito, Fuecoco i Quaxley. Dodatkowo żółta wersja tej koszulki będzie dystrybuowana za pomocą kodu, który zostanie ujawniony podczas transmisji Mistrzostw Świata oraz w mediach społecznościowych.

ataki specjalne

Podczas wydarzenia niektóre pokemony będą miały podświetlone specjalne ataki. Będzie to podobna mechanika do dni społeczności Pokemon Go, w których gracze otrzymują pokemona ze specjalnymi atakami, gdy ewoluują podczas wydarzenia. Dotkniętym pokemonem będzie:

  • Alolański Vulpix – pozna szybki atak Shadow Claw.
  • Machamp – pozna wynik naładowanego ataku.
  • Lakmécygne – rozpozna szybki atak Ice Shard i Icy Wind naładowany.
  • Kaimorse – Zna szybki atak Powder Snow i ładowany atak Soplową Włócznią.
  • Surcoba – pozna atak naładowany przeszkodą.

Ulepszone spotkania z pokemonami

Dla tych, którzy chcą zdobyć Pokemona za pomocą tych specjalnych ataków, łatwiej będzie znaleźć Machopa i Obalię na wolności. Obalie będzie również dostępny jako spotkanie w zadaniach badań terenowych, oprócz Otarii, Galarian Zigzaton i Alolańskiego Sandshrew.

Ponadto Marcachou będzie bardziej powszechny w dziczy i podczas rajdów poziomu 1. Jest to szczególnie interesujące, ponieważ chromatyczna wersja Marcachou po raz pierwszy pojawi się w Pokemon Go!

Nie możesz się doczekać Mistrzostw Świata Pokemon 2023? Co sądzisz o tym wydarzeniu w grze? Daj nam znać, co myślisz i podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze @Marcdachamp, aby omówić wszystkie kwestie związane z grami!

Źródło: www.bing.com