Misja specjalna Pokémon GO: Muddy Buddy, zadania i nagrody

Zobacz zupełnie nowy Dzień Społeczności Pokémon GO z udziałem Woopera i jego odpowiednika Paldeo. To wydarzenie oferuje Trenerom możliwość poznania zarówno normalnej, jak i błyszczącej wersji tych ukochanych Pokémonów, a także wzięcia udziału w specjalnych badaniach Muddy Adventures, wypełnionych zadaniami i nagrodami.

Błotniste przygody: zadania i nagrody

Aby uzyskać dostęp do specjalnych badań Muddy Adventures, będziesz potrzebować ekskluzywnego biletu, który będzie służyć jako przepustka na ten dzień społeczności. Badanie składa się z czterech odrębnych etapów, a każdy etap obejmuje zestaw zadań mających na celu ulepszenie doświadczenia z Dnia Społeczności. Oferowane wyzwania są wciągające, ale możliwe do osiągnięcia, dzięki czemu trenerzy mogą skutecznie ukończyć badania i czerpać korzyści z nich wynikające.

W miarę postępów w specjalnych badaniach Muddy Adventures będziesz wykonywać różne zadania niezbędne do Twojej przygody w Pokémon GO. Zadania te obejmują wzmacnianie Pokémonów, łapanie różnych gatunków, przekazywanie ich Profesorowi Willow i ewolucję towarzyszy. Pomyślnie wykonując te zadania, nie tylko zbliżysz się do odnalezienia bardzo poszukiwanego Shiny Woopera i Shiny Paldeo Woopera, ale także otrzymasz przydatne przedmioty, takie jak Poké Balle, dużą ilość Stardust, Wooper Candies, Rocket Radar i wiele więcej, które zostaną dodane do Twojego ekwipunku.

Dla trenerów, którzy chcą zmaksymalizować swoje zbiory w ten Dzień Społeczności, ukończenie specjalnych badań Muddy Adventures jest obiecującą ścieżką. Nie tylko zwiększa to zabawę podczas wydarzenia, ale także zapewnia namacalne nagrody, które pomogą Ci w przygodzie Pokémon GO. Zatem załóż buty do chodzenia, naładuj urządzenia i przygotuj się do zanurzenia się w błocie z Wooperem i Paldeo Wooperem podczas tego długo oczekiwanego Dnia Społeczności.

Błotniste przygody 1/4

Wykonaj 5 udanych rzutów: 15 Poké Balli

Złap 15 Wooperów lub Paldeo Wooperów: Wooper

Wzmocnij swojego Pokémona 10 razy: 20 cukierków Wooper

Nagrody: 3000 Stardust, Paldeo Wooper i Kadzidło

Błotniste przygody 2/4

Przenieś 10 Pokémonów: 10 Jagód Nanana

Złap 15 Wooperów lub Paldeo Wooperów: Wooper

Evolve 3 Wooper lub Paldeo Wooper: 30 cukierków Wooper

Nagrody: 4500 XP, Paldeo Wooper i Inkubator

Błotniste przygody 3/4

Wykonaj 3 doskonałe rzuty po łuku: 15 Super Balls

Złap 15 Wooperów lub Paldeo Wooperów: Wooper

Ewoluuj 1 Woopera lub Paldeo Woopera: 50 cukierków Wooper

Nagrody: 4500 Gwiezdnego Pyłu, Bagien i Radaru Rakietowego

Błotniste przygody 4/4

Odbierz nagrodę: 15 Hyper Balls

Odbierz nagrodę: Paldeo Wooper

Odbierz nagrodę: 2 złote jagody Framby

Nagrody: 5500 XP, Maraisdraco i 3 rzadkie cukierki

Dzień Społeczności w listopadzie 2023 r.: Wooper i Paldeo Wooper odbędzie się w niedzielę 5 listopada 2023 r. od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Źródło: www.futuregamereleases.com